Douglas
Givenchy L'Interdit Absolu Intense · Eau de Parfum · 35 ml
Shipping from Bulgaria
68,15 €Total price · 1,95 € per ml
Home › Men › Givenchy › L'Interdit Absolu Intense
Total price delivered to Bulgaria, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.
Douglas
Givenchy L'Interdit Absolu Intense · Eau de Parfum · 35 ml
Shipping from Bulgaria
68,15 €Total price · 1,95 € per ml
Beautywelt
More about this shop Givenchy L'Interdit Absolu Intense · Eau de Parfum · 35 ml
Shipping from Germany
111,90 €Total price · 3,20 € per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
L'Interdit Absolu Intense opens with Egyptian neroli, Bulgarian lavender oil and Guatemalan cardamom oil, its heart carries Egyptian neroli absolute, a quartet of orange blossoms, Indian tuberose absolute and Arabian jasmine absolute, and the base holds Bulgarian tobacco absolute, patchouli oil and Haitian vetiver oil, floral-woody-amber and intense. As an Eau de Parfum, it lasts accordingly, aimed at women. Sizes: 30, 50 and 75 ml.
With an ingredient list this elaborate, the real value only shows up in the price per millilitre, not in the bottle price taken on its own.
The lowest total price for Givenchy L'Interdit Absolu Intense 35 ml to Bulgaria is 68,15 € at Douglas today (as of 01.10.2026).
Answers at a glance
Where is Givenchy L'Interdit Absolu Intense 35 ml cheapest to Bulgaria? Delivered by Douglas for 68,15 € total (as of 01.10.2026).
Which size of Givenchy L'Interdit Absolu Intense Eau de Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 80 ml. Total price divided by ml: 35 ml: 1,95 € per ml · 50 ml: 2,13 € per ml · 80 ml: 1,35 € per ml (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Givenchy L'Interdit Absolu Intense 35 ml? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Beautywelt.
Looks like you're in Australia?