Perfumeria Comas
Gucci Flora Gorgeous Magnolia · Eau de Parfum · 100 ml
Envío desde Francia
97,50 €Precio total · 0,98 € por ml
Inicio › Damen › Gucci › Flora Gorgeous Magnolia
Precio total con envío a España incluido.
Perfumeria Comas
Gucci Flora Gorgeous Magnolia · Eau de Parfum · 100 ml
Envío desde Francia
97,50 €Precio total · 0,98 € por ml
Beautywelt DACH
Más sobre esta tienda Gucci Flora Gorgeous Magnolia · Eau de Parfum · 100 ml
Envío desde Alemania
158,70 €Precio total · 1,59 € por ml
Flora Gorgeous Magnolia is built on a bramble berry accord at the top, magnolia essence at heart and patchouli essence at the base, a fragrance made for women. As an Eau de Parfum it holds more fragrance oil than an Eau de Toilette, meaning more staying power for the same amount used. We carry it in 30, 50, 100 and 150 ml.
Here too, the number that matters is the total price with shipping divided by the millilitre count, not the lowest listed price alone.
¿Estás en Chipre?