Perfumeria Comas
Issey Miyake Lumière d'Issey · Eau de Parfum · 50 ml
Envío desde Francia
79,90 €Precio total · 1,60 € por ml
Inicio › Damen › Issey Miyake › Lumière d'Issey
Precio total con envío a España incluido.
Perfumeria Comas
Issey Miyake Lumière d'Issey · Eau de Parfum · 50 ml
Envío desde Francia
79,90 €Precio total · 1,60 € por ml
Beautywelt DACH
Más sobre esta tienda Issey Miyake Lumière d'Issey · Eau de Parfum · 50 ml
Envío desde Alemania
127,62 €Precio total · 2,55 € por ml
Issey Miyake Lumière d'Issey opens with green mandarin, the heart carries musk and orange blossom, and the base rests on a pistachio wood accord. The family is floral-amber and intense, made for women. As an Eau de Parfum, it lasts accordingly long on the skin. We stock it in 30, 50, 100 ml. Only weighing fill size and shipping together shows where the purchase really pays off. For each of the sizes 30, 50, 100 ml, you can compare the offers side by side.
¿Estás en Portugal?