FR
FragranceShop.com
Carolina Herrera Very Good Girl · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 110,86 €Prix total · 2,22 € le ml
Accueil › Herren › Carolina Herrera › Very Good Girl
Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Carolina Herrera Very Good Girl · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 110,86 €Prix total · 2,22 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Carolina Herrera Very Good Girl · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis l'Allemagne
113,04 €Prix total · 2,26 € le ml
Redcurrant and lychee open it, rose shapes the heart, vanilla and vetiver form the base of a floral, fruity scent, it is not the smallest number on the price tag that counts, but the final price with shipping, worked out per millilitre. As an Eau de Parfum, it holds more fragrance oil than an Eau de Toilette, so it sits closer to the skin and typically lasts noticeably longer, often for many hours. It is intended as a women's fragrance. We list it in the sizes 30, 50, 75 ml.