Perfumeria Comas
Chloé Nomad Jardin d'Egypte · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis la France
54,90 €Prix total · 1,10 € le ml
Accueil › Damen › Chloé › Nomad Jardin d'Egypte
Prix total, livraison en France incluse.
Perfumeria Comas
Chloé Nomad Jardin d'Egypte · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis la France
54,90 €Prix total · 1,10 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Chloé Nomad Jardin d'Egypte · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis l'Allemagne
106,69 €Prix total · 2,13 € le ml
Papyrus defines the top of this fragrance, a kyphi accord carries the heart, and cassie forms the base. Chloé calls the family floral with an intense strength, made for women. As an Eau de Parfum, Jardin d'Egypte carries more fragrance oil than an Eau de Toilette and lasts correspondingly longer. It comes in 30, 50 and 75 ml.
With three fairly small sizes to choose from, it is worth doing the math: the total price with shipping divided by the millilitres gives the fair comparison.
Tu es en en Bosnie-Herzégovine ?