FR
FragranceShop.com
Dolce&Gabbana Devotion Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 63,30 €Prix total · 1,27 € le ml
Accueil › Damen › Dolce&Gabbana › Devotion Intense
Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Dolce&Gabbana Devotion Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 63,30 €Prix total · 1,27 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Dolce&Gabbana Devotion Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis l'Allemagne
122,00 €Prix total · 2,44 € le ml
Devotion Intense pairs roasted hazelnut at the top with an orange blossom heart and a warm vanilla base, a gourmand-leaning composition that Dolce&Gabbana describes as intense and aims at women. Its Eau de Parfum strength brings more fragrance oil than a lighter version, giving it a longer trail. Available in 30, 50 and 100 ml.
Here too, it is not the first price you see that counts but the final price per ml after shipping, and that outcome can shift between sizes depending on the shop.
Tu es en en Grèce ?