FR
FragranceShop.com
Dolce&Gabbana Dolce Blue Jasmine · Eau de Parfum · 75 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 71,76 €Prix total · 0,96 € le ml
Accueil › Damen › Dolce&Gabbana › Dolce Blue Jasmine
Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Dolce&Gabbana Dolce Blue Jasmine · Eau de Parfum · 75 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 71,76 €Prix total · 0,96 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Dolce&Gabbana Dolce Blue Jasmine · Eau de Parfum · 75 ml
Livraison depuis l'Allemagne
113,21 €Prix total · 1,51 € le ml
Dolce Blue Jasmine sits in the floral-fruity category, listed as intense and made as a women's fragrance. As an Eau de Parfum its fragrance oil share is higher than a toilette version, which benefits both projection and how long it lasts. We stock it in 30, 50 and 75 ml.
Three sizes mean three different sums, and the fairest comparison only emerges once you use the price per ml including shipping rather than the number on the price tag alone.
Tu es en en Irlande ?