FR
FragranceShop.com
Dolce&Gabbana The One Gold Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 60,13 €Prix total · 1,20 € le ml
Accueil › Damen › Dolce&Gabbana › The One Gold Intense

Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Dolce&Gabbana The One Gold Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 60,13 €Prix total · 1,20 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Dolce&Gabbana The One Gold Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis l'Allemagne
122,00 €Prix total · 2,44 € le ml
The One Gold Intense is fruity floral with real intensity, built with mandarin, plum and pink pepper at the top, rose, jasmine and lily of the valley at heart, and patchouli with white musk at the base, made for women. As an Eau de Parfum it sits above an Eau de Toilette in concentration and lasts correspondingly longer. Available in 50, 75 and 100 ml.
With three sizes fairly close together, shipping often decides the better deal, so it's worth checking the total price closely.
Tu es en aux Pays-Bas ?