FR
FragranceShop.com
Elie Saab Le Lumière · Eau de Parfum · 90 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 70,70 €Prix total · 0,79 € le ml
Accueil › Damen › Elie Saab › Le Lumière
Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Elie Saab Le Lumière · Eau de Parfum · 90 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 70,70 €Prix total · 0,79 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Elie Saab Le Lumière · Eau de Parfum · 90 ml
Livraison depuis l'Allemagne
123,19 €Prix total · 1,37 € le ml
Le Parfum Lumière opens with mandarin essence and ylang-ylang, its heart carries jasmine absolute and gardenia, and cedarwood forms the base, a bright floral-woody build made for women. As an Eau de Parfum, it carries more fragrance oil than an Eau de Toilette and lasts correspondingly longer on skin. We list the line in 30, 50 and 90 ml.
Three sizes mean three different costs per millilitre, and the cheapest one only becomes clear once you've weighed in what shipping adds to the total.
Tu es en en République tchèque ?