Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Histoires de Parfums This is not a Blue Bottle 1,5 · Eau de Parfum · 125 ml
Livraison depuis l'Allemagne
145,48 €Prix total · 1,16 € le ml
Accueil › Histoires de Parfums › This is not a Blue Bottle 1,5
Prix total, livraison en France incluse.
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Histoires de Parfums This is not a Blue Bottle 1,5 · Eau de Parfum · 125 ml
Livraison depuis l'Allemagne
145,48 €Prix total · 1,16 € le ml
Perfumeria Comas
Histoires de Parfums This is not a Blue Bottle 1,5 · Eau de Parfum · 125 ml
Livraison depuis la France
187,00 €Prix total · 1,50 € le ml
No confirmed notes are listed for This is not a Blue Bottle 1,5 from Histoires de Parfums, so we describe only what is certain. Eau de Parfum concentration means a higher share of fragrance oil, which usually keeps the scent going for many hours. We list it in 30, 60, 125 ml. Two bottles of the same fragrance can look very different once shipping is added to the total. For 30, 60, 125 ml, we show the price per ml separately, which makes comparing easier.
Tu es en en République tchèque ?