Perfumeria Comas
Issey Miyake Lumière d'Issey · Eau de Parfum · 30 ml
Livraison depuis la France
56,50 €Prix total · 1,88 € le ml
Accueil › Damen › Issey Miyake › Lumière d'Issey
Prix total, livraison en France incluse.
Perfumeria Comas
Issey Miyake Lumière d'Issey · Eau de Parfum · 30 ml
Livraison depuis la France
56,50 €Prix total · 1,88 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Issey Miyake Lumière d'Issey · Eau de Parfum · 30 ml
Livraison depuis l'Allemagne
85,21 €Prix total · 2,84 € le ml
Issey Miyake Lumière d'Issey opens with green mandarin, the heart carries musk and orange blossom, and the base rests on a pistachio wood accord. The family is floral-amber and intense, made for women. As an Eau de Parfum, it lasts accordingly long on the skin. We stock it in 30, 50, 100 ml. Only weighing fill size and shipping together shows where the purchase really pays off. For each of the sizes 30, 50, 100 ml, you can compare the offers side by side.
Tu es en à Malte ?