Perfumeria Comas
Jean Paul Gaultier Divine Couture · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis la France
69,95 €Prix total · 1,40 € le ml
Accueil › Damen › Jean Paul Gaultier › Divine Couture
Prix total, livraison en France incluse.
Perfumeria Comas
Jean Paul Gaultier Divine Couture · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis la France
69,95 €Prix total · 1,40 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Jean Paul Gaultier Divine Couture · Eau de Parfum · 50 ml
Livraison depuis l'Allemagne
102,18 €Prix total · 2,04 € le ml
Jean Paul Gaultier Divine Couture opens with meringue, the heart carries raspberry, and the base brings a salty note. The family is fruity-amber and intense, made for women. As an Eau de Parfum, it lasts accordingly long on the skin. We stock it in 30, 50, 100 ml. Larger bottles tend to have the edge per ml, something worth working out here. Especially for 30, 50, 100 ml, it pays to look closely at the final price.
Tu es en en Irlande ?