perfumeprices

Home › All brands › Chloé

Chloé

109 fragrances

Chloé by Chloé 30 · 50 · 75 · 100 ml by Chloé Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 · 100 ml from £54.101 shopCashback Chloé by Chloé Rose Naturelle Intense 30 · 50 · 100 ml by Chloé Rose Naturelle Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from £57.721 shopCashback Chloé Chloé by Chloé Naturelle 30 · 50 · 100 ml Chloé by Chloé Naturelle Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from £72.671 shopCashback Chloé Chloé Roses De Chloé 30 ml Chloé Roses De Chloé Eau de Toilette · 30 ml from £39.161 shopCashback Chloé L' Intense 30 · 50 · 100 ml L' Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from £74.441 shopCashback Chloé L' Lumineuse 30 ml L' Lumineuse Eau de Parfum · 30 ml from £22.781 shopCashback Chloé L'Eau de Chloe 30 ml L'Eau de Chloe Eau de Toilette · 30 ml from £43.621 shopCashback Chloé Love Story 30 · 50 · 75 ml Love Story Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from £69.042 shopsCashback Chloé Love Story 50 ml Love Story Eau de Toilette · 50 ml from £50.401 shopCashback Chloé Love Story Eau Sensuelle Perfume 30 ml Love Story Eau Sensuelle Perfume Eau de Parfum · 30 ml from £61.331 shopCashback Chloé Lumineuse 30 · 50 · 100 ml Lumineuse Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from £55.521 shopCashback Chloé New 125 ml New Eau de Parfum · 125 ml from £104.681 shopCashback Chloé Nomade 30 · 50 · 75 ml Nomade Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from £53.862 shopsCashback Chloé Nomade 50 ml Nomade Eau de Toilette · 50 ml from £56.711 shopCashback Chloé Nomade Jasmin Naturel 30 · 50 · 75 ml Nomade Jasmin Naturel Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from £46.592 shopsCashback Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense 30 · 50 · 75 ml Nomade Jasmin Naturel Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from £66.341 shopCashback Chloé Nomade Lumiére d´Egypte 30 · 50 · 75 ml Nomade Lumiére d´Egypte Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from £68.381 shopCashback Chloé Nomade Nuit d'Egypte 30 · 50 · 75 ml Nomade Nuit d'Egypte Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from £72.671 shopCashback Chloé Rose Tangerine 30 · 50 · 75 ml Rose Tangerine Eau de Toilette · 30 · 50 · 75 ml from £39.971 shopCashback Chloé Roses de Chloe 50 ml Roses de Chloe Eau de Toilette · 50 ml from £48.091 shopCashback Chloé Signature Perfume 30 ml Signature Perfume Eau de Parfum · 30 ml from £27.901 shopCashback

Paris is home to Chloé, a French fashion house whose fragrance lineup we cover extensively, led by Nomade but also including Love Story, by Chloé and the more floral Nomade Jasmin Naturel. Nearly all the bottles we list are Eau de Parfum, with only a few sold as pure Parfum or Eau de Toilette. Sizes span a wide range, from small 30 ml bottles up to large 150 ml flacons.

With this many sizes available, checking the price per milliliter quickly shows you which bottle is the better deal right now, whether you are buying for the first time or restocking.

Overview: cheapest size per fragrance from Chloé+

Chloé: 1 fragrances with at least 2 shops delivering to the United Kingdom, cheapest total price from £69.04, as of 30.09.2026.

Fragrance Size Total price Price per ml Cheapest shop Shops
Love Story Eau de Parfum 50 ml £69.04 £1.38 per ml The Beauty Store 2 shops
by Chloé Eau de Parfum 30 ml approx. £54.10 £1.80 per ml FragranceShop 1 shop
by Chloé Rose Naturelle Intense Eau de Parfum 30 ml approx. £57.72 £1.92 per ml FragranceShop 1 shop
Chloé by Chloé Naturelle Eau de Parfum 50 ml £72.67 £1.45 per ml The Beauty Store 1 shop
Chloé Roses De Chloé Eau de Toilette 30 ml £39.16 £1.31 per ml The Beauty Store 1 shop
L' Intense Eau de Parfum 50 ml £74.44 £1.49 per ml The Beauty Store 1 shop
L' Lumineuse Eau de Parfum 30 ml £22.78 £0.76 per ml The Beauty Store 1 shop
L'Eau de Chloe Eau de Toilette 30 ml £43.62 £1.45 per ml The Beauty Store 1 shop
Love Story Eau de Toilette 50 ml £50.40 £1.01 per ml The Beauty Store 1 shop
Love Story Eau Sensuelle Perfume Eau de Parfum 30 ml approx. £61.33 £2.04 per ml FragranceShop 1 shop
Lumineuse Eau de Parfum 30 ml £55.52 £1.85 per ml The Beauty Store 1 shop
New Eau de Parfum 125 ml approx. £104.68 £0.84 per ml FragranceShop 1 shop
Nomade Eau de Parfum 30 ml £53.86 £1.80 per ml The Beauty Store 1 shop
Nomade Eau de Toilette 50 ml £56.71 £1.13 per ml The Beauty Store 1 shop
Nomade Jasmin Naturel Eau de Parfum 30 ml £46.59 £1.55 per ml The Beauty Store 1 shop
Nomade Jasmin Naturel Intense Eau de Parfum 50 ml £66.34 £1.33 per ml The Beauty Store 1 shop
Nomade Lumiére d´Egypte Eau de Parfum 50 ml £68.38 £1.37 per ml The Beauty Store 1 shop
Nomade Nuit d'Egypte Eau de Parfum 50 ml £72.67 £1.45 per ml The Beauty Store 1 shop
Rose Tangerine Eau de Toilette 30 ml £39.97 £1.33 per ml The Beauty Store 1 shop
Roses de Chloe Eau de Toilette 50 ml £48.09 £0.96 per ml The Beauty Store 1 shop
Signature Perfume Eau de Parfum 30 ml approx. £27.90 £0.93 per ml FragranceShop 1 shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.