perfumeprices

Home › All brands › Kenzo

Kenzo

88 fragrances

Looking for a Kenzo fragrance you already know from the shelf? Kenzo is a French Japanese fashion house, and its perfumes are among the most recognisable names around. Our database lists scents such as Kenzo Homme, L'Eau Kenzo Pour Femme, L'Eau Ambrée and Aqua Kenzo Pour Homme. The range is split almost evenly between Eau de Parfum and Eau de Toilette, with a focus on men's fragrances and a smaller number for women. Bottle sizes go from 30 up to 100 ml, including the less common 60 ml size.

Because prices for Kenzo can differ a lot between shops and countries, perfumeprices.info shows you the final price including shipping, so you do not have to open several sites just to find the cheapest one.

Cheapest size per fragrance from Kenzo

Kenzo: 4 fragrances with at least 2 shops delivering to the United Kingdom, cheapest total price from £39.16, as of 30.09.2026.

Fragrance Size Total price Price per ml Cheapest shop Shops
Amour Eau de Parfum 50 ml £43.62 £0.87 per ml The Beauty Store 2 shops
Flower By Kenzo Eau de Parfum 50 ml £39.16 £0.78 per ml The Beauty Store 2 shops
Flower By Kenzo Rechargeable Eau de Parfum 100 ml £50.02 £0.50 per ml The Beauty Store 2 shops
Jungle L'elephant Eau de Parfum 100 ml £54.04 £0.54 per ml The Beauty Store 2 shops
Acqua Fresh Eau de Toilette 100 ml £22.11 £0.22 per ml The Beauty Store 1 shop
Aqua Kenzo Fresh Eau de Toilette 100 ml £19.81 £0.20 per ml The Beauty Store 1 shop
Flower Eau de Toilette 30 ml £25.76 £0.86 per ml The Beauty Store 1 shop
Flower By Kenzo Ikebana Sakura Eau de Parfum 75 ml £74.88 £1.00 per ml The Beauty Store 1 shop
Flower By Kenzo La Récolte Parisienne Eau de Parfum 30 ml £45.10 £1.50 per ml The Beauty Store 1 shop
Flower By Kenzo LAbsolue Perfume Eau de Parfum 100 ml approx. £69.65 £0.70 per ml FragranceShop 1 shop
Flower by Kenzo Legere Eau de Toilette 30 ml £26.86 £0.90 per ml The Beauty Store 1 shop
Flower Perfume Eau de Toilette 50 ml approx. £44.30 £0.89 per ml FragranceShop 1 shop
Flowers Mini Eau de Parfum 30 ml £13.57 £0.45 per ml The Beauty Store 1 shop
Kashaya de Kenzo Perfume Eau de Toilette 125 ml approx. £107.70 £0.86 per ml FragranceShop 1 shop
Kenzo Homme Marine Eau de Toilette 100 ml £45.13 £0.45 per ml The Beauty Store 1 shop
L'eau Boissee Eau de Toilette 50 ml £37.66 £0.75 per ml The Beauty Store 1 shop
L'eau Florale Eau de Toilette 50 ml £37.66 £0.75 per ml The Beauty Store 1 shop
L'Eau Kenzo Boisee Pour Homme Eau de Toilette 30 ml £21.75 £0.72 per ml The Beauty Store 1 shop
L'Eau Kenzo Pour Homme Eau de Toilette 100 ml £40.45 £0.40 per ml The Beauty Store 1 shop
L'Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave Eau de Toilette 100 ml £28.88 £0.29 per ml The Beauty Store 1 shop
Nuage Cerisier Eau de Parfum 75 ml £38.12 £0.51 per ml The Beauty Store 1 shop
Wild Eau de Toilette 50 ml £35.44 £0.71 per ml The Beauty Store 1 shop
Kenzo Acqua Fresh 100 ml Acqua Fresh Eau de Toilette · 100 ml from £22.111 shopCashback Kenzo Amour 50 · 100 ml Amour Eau de Parfum · 50 · 100 ml from £43.622 shopsCashback Kenzo Aqua Kenzo Fresh 100 ml Aqua Kenzo Fresh Eau de Toilette · 100 ml from £19.811 shopCashback Kenzo Flower 30 · 50 ml Flower Eau de Toilette · 30 · 50 ml from £25.761 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo 30 · 50 ml Flower By Kenzo Eau de Parfum · 30 · 50 ml from £39.162 shopsCashback Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Sakura 30 · 75 ml Flower By Kenzo Ikebana Sakura Eau de Parfum · 30 · 75 ml from £74.881 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo La Récolte Parisienne 30 · 75 ml Flower By Kenzo La Récolte Parisienne Eau de Parfum · 30 · 75 ml from £45.101 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo LAbsolue Perfume 100 ml Flower By Kenzo LAbsolue Perfume Eau de Parfum · 100 ml from £69.651 shopCashback Kenzo Flower by Kenzo Legere 30 ml Flower by Kenzo Legere Eau de Toilette · 30 ml from £26.861 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo Rechargeable 100 ml Flower By Kenzo Rechargeable Eau de Parfum · 100 ml from £50.022 shopsCashback Kenzo Flower Perfume 50 · 100 ml Flower Perfume Eau de Toilette · 50 · 100 ml from £44.301 shopCashback Kenzo Flowers Mini 30 ml Flowers Mini Eau de Parfum · 30 ml from £13.571 shopCashback Kenzo Jungle L'elephant 100 ml Jungle L'elephant Eau de Parfum · 100 ml from £54.042 shopsCashback Kenzo Kashaya de Kenzo Perfume 125 ml Kashaya de Kenzo Perfume Eau de Toilette · 125 ml from £107.701 shopCashback Kenzo Kenzo Homme Marine 60 · 100 ml Kenzo Homme Marine Eau de Toilette · 60 · 100 ml from £45.131 shopCashback Kenzo L'eau Boissee 50 ml L'eau Boissee Eau de Toilette · 50 ml from £37.661 shopCashback Kenzo L'eau Florale 50 ml L'eau Florale Eau de Toilette · 50 ml from £37.661 shopCashback Kenzo L'Eau Kenzo Boisee Pour Homme 30 ml L'Eau Kenzo Boisee Pour Homme Eau de Toilette · 30 ml from £21.751 shopCashback Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme 30 · 50 · 100 ml L'Eau Kenzo Pour Homme Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml from £40.451 shopCashback Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave 100 ml L'Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave Eau de Toilette · 100 ml from £28.881 shopCashback Kenzo Nuage Cerisier 75 ml Nuage Cerisier Eau de Parfum · 75 ml from £38.121 shopCashback Kenzo Wild 50 ml Wild Eau de Toilette · 50 ml from £35.441 shopCashback

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.