perfumeprices

Home › All brands › Khadlaj

Khadlaj

44 fragrances

Cheapest size per fragrance from Khadlaj

Khadlaj: 1 fragrances with at least 2 shops delivering to the United Kingdom, cheapest total price from £24.99, as of 30.09.2026.

Fragrance Size Total price Price per ml Cheapest shop Shops
Hareem Al Sultan Silver Perfume - Perfume Oil Parfum 30 ml £24.99 £0.83 per ml Opulensi 2 shops
Al Fursan Perfume - Concentrated Perfume Oil Parfum 30 ml approx. £37.96 £1.27 per ml FragranceShop 1 shop
Hareem Sultan Antique Blue - Perfume Oil Eau de Cologne 30 ml approx. £34.34 £1.14 per ml FragranceShop 1 shop
Island by Khadlaj Extrait de Parfum 100 ml £28.99 £0.29 per ml Opulensi 1 shop
Jameel Concentrated Perfume Oil Perfume for Unisex - Perfume Oil Parfum 30 ml approx. £31.62 £1.05 per ml FragranceShop 1 shop
Shiyaaka - Black - by Khadlaj - Bright, Fresh, Spicy yet floral and Woody Eau de Parfum 100 ml £26.99 £0.27 per ml Opulensi 1 shop
Shiyaaka - Blue - - Long Lasting - Citrus, Powdery, Blue Florals, Sweet, Creamy Eau de Parfum 100 ml £26.99 £0.27 per ml Opulensi 1 shop
Shiyaaka Gold - Fresh Floral, Fruity, Amber woody Eau de Parfum 100 ml £22.99 £0.23 per ml Opulensi 1 shop
Valor Mystique Eau de Parfum 100 ml approx. £37.05 £0.37 per ml FragranceShop 1 shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.