Divine Moon, Electric Sky, Cosmic Wood: even the names hint at Tory Burch's taste for cosmic themes. The American fashion house lists these as Eau de Parfum in our database, alongside Mystic Geranium, each in the 90 ml bottle size and aimed mainly at women. Since every fragrance from this brand in our database shares the same size and concentration, it is mostly the total price including shipping that differs from shop to shop and country to country.
How the comparison helps
That is exactly the difference the comparison shows you, so you do not have to check several sites yourself one by one.
Overview: cheapest size per fragrance from Tory Burch+
Tory Burch: 3 fragrances with at least 2 shops delivering to the United Kingdom, cheapest total price from £60.42, as of 30.09.2026.
| Fragrance | Size | Total price | Price per ml | Cheapest shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Cosmic Wood Eau de Parfum | 90 ml | approx. £68.55 | £0.76 per ml | FragranceShop | 2 shops |
| Divine Moon Eau de Parfum | 90 ml | approx. £66.75 | £0.74 per ml | FragranceShop | 2 shops |
| Electric Sky Eau de Parfum | 90 ml | approx. £60.42 | £0.67 per ml | FragranceShop | 2 shops |
| Mystic Geranium Eau de Parfum | 90 ml | £77.00 | £0.86 per ml | The Beauty Store | 1 shop |
| Sublime Eau de Parfum | 90 ml | £97.57 | £1.08 per ml | The Beauty Store | 1 shop |




