TH
The Beauty Store UK
More about this shop Clinique Happy. Perfume · Parfum · 30 ml
Shipping from the United Kingdom
£27.05Total price · £0.90 per ml
Home › Clinique › Happy. Perfume
Total price including shipping to the United Kingdom.
TH
The Beauty Store UK
More about this shop Clinique Happy. Perfume · Parfum · 30 ml
Shipping from the United Kingdom
£27.05Total price · £0.90 per ml
FR
FragranceShop.com
Clinique Happy. Perfume · Parfum · 30 ml
Shipping from the United States
£29.37Total price · £0.98 per ml
Our shop data does not give reliable note-by-note details for Happy. Perfume, so we deliberately leave that out rather than guess. As a Perfume, or extrait, it carries more fragrance oil than an Eau de Toilette or Eau de Parfum and typically lasts the longest on skin. We offer Happy. Perfume in 30, 50 and 100 ml.
For a classic like this one, the price per millilitre can vary noticeably from one listing to the next, so checking before you buy is worth the minute.
Looks like you're in Finland?