TH
The Beauty Store UK
More about this shop DKNY Nectar Love · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United Kingdom
£28.74Total price · £0.29 per ml
Total price including shipping to the United Kingdom.
TH
The Beauty Store UK
More about this shop DKNY Nectar Love · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United Kingdom
£28.74Total price · £0.29 per ml
FR
FragranceShop.com
DKNY Nectar Love · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
£32.38Total price · £0.32 per ml
There is no reliable information on the notes or fragrance family of Nectar Love, so we deliberately leave the scent description out. As an Eau de Parfum it holds more fragrance oil than a lighter concentration, giving it noticeably longer staying power through the day. Sizes are 30, 50 and 100 ml.
Rather than choosing by bottle size, it helps to look at the final price per ml, since shipping costs weigh differently depending on the retailer.
Looks like you're in Finland?