Opulensi
lattafa Teriaq Intense Perfume for Unisex · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United Kingdom
£31.99Total price · £0.32 per ml
Home › Unisex › lattafa › Teriaq Intense Perfume for Unisex
The lowest total price for lattafa Teriaq Intense Perfume for Unisex 100 ml to the United Kingdom is £31.99 at Opulensi today (as of 30.09.2026).
Answers at a glance
Where is lattafa Teriaq Intense Perfume for Unisex 100 ml cheapest to the United Kingdom? Delivered by Opulensi for £31.99 total (as of 30.09.2026).
Is it worth ordering lattafa Teriaq Intense Perfume for Unisex 100 ml from abroad? Not really: domestically it costs £31.99 at Opulensi, which is cheaper than the estimated £41.57 from FragranceShop abroad - a difference of £9.58 or 23.1 % (as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for lattafa Teriaq Intense Perfume for Unisex 100 ml? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

lattafa
Eau de Parfum · Unisex
Total price delivered to the United Kingdom, with estimated customs and import tax for shops abroad.
Opulensi
lattafa Teriaq Intense Perfume for Unisex · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United Kingdom
£31.99Total price · £0.32 per ml
FragranceShop
lattafa Teriaq Intense Perfume for Unisex · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
£41.57Total price · £0.42 per ml
The shop does not name a delivery company.
How does it work? The delivery company contacts you by text message or email. You pay duty, tax and fee online or on delivery, then the parcel arrives.
Fee per Royal Mail price list, as of 30.09.2026
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
Looks like you're in Netherlands?