Shades
Eau de Toilette · 100 ml
from 49,53 €
Shades Wood
Eau de Toilette · 100 ml
from 53,86 €
Space Age Perfume
Eau de Parfum · 100 ml
from 53,86 €
Tag Her Pour Femme Perfume
Eau de Parfum · 100 ml
from 51,70 €
Tag Him Pour Homme
Eau de Toilette · 100 ml
from 51,70 €
Tag Him Prestige Edition
Eau de Toilette · 100 ml
from 53,86 €
The Pride
Eau de Parfum · 100 ml
from 58,19 €
The Pride Perfume
Eau de Parfum · 100 ml
from 57,11 €
Tres Jour Perfume
Eau de Parfum · 100 ml
from 53,86 €
Tres Nuit
Eau de Toilette · 100 ml
from 54,94 €
Venetian Girl Edition Rouge Perfume
Eau de Parfum · 100 ml
from 54,94 €
Venetian Gold Limited Edition Perfume
Eau de Parfum · 100 ml
from 54,94 €
Voyage Titan
Eau de Parfum · 100 ml
from 54,94 €
Armaf comes from the United Arab Emirates, a perfume brand best known for its Club De Nuit line. We list Club De Nuit Intense Man, Club De Nuit Milestone and Club de Nuit Urban Man, plus Oros, Oros Donna, Craze and Hunter.
Most fragrances are sold as eau de parfum, alongside parfum, eau de toilette and a few other concentrations, across a wide range of sizes from 30 ml to 200 ml. Since Armaf is deliberately positioned as an affordable alternative to pricier lines, even a small gap between shops matters proportionally more. On perfumeprices.info you can find the actual lowest final price for every size in your country, shipping included.
Overview: cheapest size per fragrance from Armaf+
Armaf: 4 fragrances with at least 2 shops delivering to Ireland, cheapest total price from 45,00 €, as of 30.09.2026.
| Fragrance | Size | Total price | Price per ml | Cheapest shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Club de Nuit Eau de Toilette | 100 ml | 45,00 € | 0,45 € per ml | Perfumeza | 2 shops |
| Club de Nuit Perfume Eau de Parfum | 100 ml | 56,00 € | 0,56 € per ml | Perfumeza | 2 shops |
| Odyssey Dubai Chocolat Eau de Parfum | 100 ml | 45,00 € | 0,45 € per ml | Perfumeza | 2 shops |
| Odyssey Mega Eau de Parfum | 100 ml | approx. 54,94 € | 0,55 € per ml | FragranceShop | 2 shops |
| Black Saffron Eau de Parfum | 100 ml | approx. 60,36 € | 0,60 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Blue Homme Eau de Toilette | 100 ml | approx. 53,86 € | 0,54 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club de Nuit Blue Iconic Eau de Parfum | 100 ml | approx. 67,95 € | 0,68 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Iconic Eau de Parfum | 200 ml | approx. 92,85 € | 0,46 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Imperiale Perfume Eau de Parfum | 200 ml | approx. 82,03 € | 0,41 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club de Nuit Intense Parfum | 150 ml | approx. 79,86 € | 0,53 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Intense Eau de Cologne | 100 ml | approx. 95,02 € | 0,95 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Intense Man Eau de Toilette | 100 ml | approx. 61,44 € | 0,61 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Intense Man Eau de Parfum | 200 ml | approx. 79,86 € | 0,40 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Milestone Eau de Parfum | 100 ml | approx. 62,52 € | 0,63 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Sillage Eau de Parfum | 100 ml | approx. 66,86 € | 0,67 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Untold Perfume for Unisex Eau de Parfum | 100 ml | approx. 69,03 € | 0,69 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Urban Man Eau de Parfum | 100 ml | approx. 56,03 € | 0,56 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Club De Nuit Urban Man Elixir Eau de Parfum | 100 ml | approx. 63,62 € | 0,64 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Derby Club House Blanche Eau de Toilette | 100 ml | approx. 52,78 € | 0,53 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Derby Club House Gold Perfume Eau de Parfum | 100 ml | approx. 51,70 € | 0,52 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| El Cielo Eau de Parfum | 100 ml | approx. 56,03 € | 0,56 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Eternia Eau de Parfum | 75 ml | approx. 54,94 € | 0,73 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| F Ventana Eau de Parfum | 100 ml | approx. 54,94 € | 0,55 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Hunter Intense Eau de Toilette | 100 ml | approx. 54,94 € | 0,55 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Hunter Jungle Eau de Parfum | 100 ml | approx. 52,78 € | 0,53 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Le Parfait Eau de Parfum | 100 ml | approx. 54,94 € | 0,55 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Le Parfait Azure Perfume Eau de Parfum | 100 ml | approx. 49,53 € | 0,50 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Le Parfait Panache Perfume Eau de Parfum | 200 ml | approx. 66,86 € | 0,33 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Le Parfait Perfume Eau de Parfum | 100 ml | approx. 52,78 € | 0,53 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Miss Grandeur Perfume Eau de Parfum | 100 ml | approx. 53,86 € | 0,54 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
More fragrances from this brand in the list below.