Black Musk
Eau de Cologne · 100 ml
from 39,78 €
Black Musk Men
Eau de Cologne · 90 ml
from 30,11 €
Musk
Eau de Cologne · 90 ml
from 30,11 €
Musk - After Shave
Eau de Cologne · 200 ml
from 43,03 €
Musk Oil Perfume Oil
Parfum · 30 ml
from 27,11 €
Musk Oil Women
Eau de Parfum · 60 ml
from 31,63 €
Musk Oil Women
Eau de Toilette · 30 ml
from 28,61 €
Platinum Musk
Eau de Cologne · 90 ml
from 39,78 €
White Musk
Eau de Cologne · 90 ml
from 38,70 €
White Musk
Eau de Toilette · 60 ml
from 30,86 €
Beauty from Jovan
Overview: cheapest size per fragrance from Jovan+
Jovan: 1 fragrances with at least 2 shops delivering to Ireland, cheapest total price from 30,11 €, as of 30.09.2026.
| Fragrance | Size | Total price | Price per ml | Cheapest shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Musk Eau de Cologne | 90 ml | 30,11 € | 0,33 € per ml | Beautywelt | 2 shops |
| Black Musk Eau de Cologne | 100 ml | approx. 39,78 € | 0,40 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Black Musk Men Eau de Cologne | 90 ml | 30,11 € | 0,33 € per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Musk - After Shave Eau de Cologne | 200 ml | approx. 43,03 € | 0,22 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Musk Oil Perfume Oil Parfum | 30 ml | 27,11 € | 0,90 € per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Musk Oil Women Eau de Toilette | 30 ml | 28,61 € | 0,95 € per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Musk Oil Women Eau de Parfum | 60 ml | 31,63 € | 0,53 € per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Platinum Musk Eau de Cologne | 90 ml | approx. 39,78 € | 0,44 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| White Musk Eau de Cologne | 90 ml | approx. 38,70 € | 0,43 € per ml | FragranceShop | 1 shop |
| White Musk Eau de Toilette | 60 ml | 30,86 € | 0,51 € per ml | Beautywelt | 1 shop |

