perfumeprices

Home › All brands › Rabanne

Rabanne

188 fragrances

Rabanne 1 Million 50 · 100 ml 1 Million Eau de Toilette · 50 · 100 ml from 95,02 €1 shopCashback Rabanne 1 Million 50 · 100 · 200 ml 1 Million Parfum · 50 · 100 · 200 ml from 99,75 €2 shopsCashback Rabanne 1 Million After Shave Lotion 100 ml 1 Million After Shave Lotion Parfum · 100 ml from 76,60 €1 shopCashback Rabanne 1 Million Black 30 · 50 · 100 ml 1 Million Black Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from 72,86 €1 shopCashback Rabanne 1 Million Lucky 100 · 200 ml 1 Million Lucky Eau de Toilette · 100 · 200 ml from 142,68 €1 shopCashback Rabanne 1 Million Royal 50 · 100 · 200 ml 1 Million Royal Eau de Parfum · 50 · 100 · 200 ml from 103,83 €1 shopCashback Rabanne Black Xs 30 · 50 · 75 ml Black Xs Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 76,60 €2 shopsCashback Rabanne Black Xs 50 · 75 · 100 ml Black Xs Eau de Toilette · 50 · 75 · 100 ml from 73,36 €2 shopsCashback Rabanne Calandre 100 ml Calandre Eau de Toilette · 100 ml from 79,86 €2 shopsCashback Rabanne Fame 30 · 50 · 75 · 150 ml Fame Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 · 150 ml from 76,53 €1 shopCashback Rabanne Fame 30 · 50 · 75 ml Fame Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 82,77 €1 shopCashback Rabanne Fame In Love Elixir 30 · 50 · 75 ml Fame In Love Elixir Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 73,62 €1 shopCashback Rabanne Fame Intense 30 · 50 · 75 ml Fame Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 82,31 €1 shopCashback Rabanne Invictus 30 · 50 · 100 · 200 ml Invictus Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 200 ml from 82,90 €2 shopsCashback Rabanne Invictus 50 · 100 · 200 ml Invictus Parfum · 50 · 100 · 200 ml from 103,99 €1 shopCashback Rabanne Invictus Elixir Elixir 50 · 100 · 200 ml Invictus Elixir Elixir Parfum · 50 · 100 · 200 ml from 107,35 €1 shopCashback Rabanne Invictus Victory 50 · 100 · 200 ml Invictus Victory Eau de Parfum · 50 · 100 · 200 ml from 103,83 €2 shopsCashback Rabanne Invictus Victory Absolu Intense 50 · 100 · 200 ml Invictus Victory Absolu Intense Parfum · 50 · 100 · 200 ml from 110,87 €1 shopCashback Rabanne Invictus Victory Elixir 30 · 50 · 100 · 200 ml Invictus Victory Elixir Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 · 200 ml from 88,90 €1 shopCashback Rabanne Invictus Victory Elixir - Intense 100 ml Invictus Victory Elixir - Intense Eau de Cologne · 100 ml from 126,43 €1 shopCashback Rabanne Lady Million 30 · 50 · 75 ml Lady Million Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 76,60 €2 shopsCashback Rabanne Lady Million Royal 30 · 50 · 75 ml Lady Million Royal Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 77,91 €2 shopsCashback Rabanne Million Gold 30 · 50 · 90 ml Million Gold Eau de Parfum · 30 · 50 · 90 ml from 80,93 €1 shopCashback Rabanne Million Gold 30 · 50 · 90 ml Million Gold Parfum · 30 · 50 · 90 ml from 83,84 €1 shopCashback Rabanne Million Gold Elixir Intense 50 · 100 · 200 ml Million Gold Elixir Intense Parfum · 50 · 100 · 200 ml from 110,87 €1 shopCashback Rabanne Million Gold Intense 50 · 100 · 200 ml Million Gold Intense Eau de Parfum · 50 · 100 · 200 ml from 99,75 €2 shopsCashback Rabanne Million Gold Pure Jasmine 50 · 90 ml Million Gold Pure Jasmine Eau de Parfum · 50 · 90 ml from 108,73 €1 shopCashback Rabanne Million Red 30 · 50 · 90 ml Million Red Parfum · 30 · 50 · 90 ml from 83,84 €1 shopCashback Rabanne Olympea Aqua Perfume 75 ml Olympea Aqua Perfume Eau de Parfum · 75 ml from 124,27 €1 shopCashback Rabanne Olympea Blossom Perfume 75 ml Olympea Blossom Perfume Eau de Parfum · 75 ml from 104,77 €1 shopCashback Rabanne Olympéa 30 · 50 · 75 ml Olympéa Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 76,84 €2 shopsCashback Rabanne Olympéa 30 · 50 · 75 ml Olympéa Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 86,44 €1 shopCashback Rabanne Olympéa Absolu Intense 30 · 50 · 75 ml Olympéa Absolu Intense Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 89,35 €1 shopCashback Rabanne Olympéa Elixir Intense 30 · 50 · 75 ml Olympéa Elixir Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 83,84 €1 shopCashback Rabanne Olympéa Flora 30 · 50 · 75 ml Olympéa Flora Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 83,99 €2 shopsCashback Rabanne Olympéa Solar Intense 30 · 50 · 75 ml Olympéa Solar Intense Eau de Parfum · 30 · 50 · 75 ml from 83,84 €1 shopCashback Rabanne One Million 30 · 50 · 100 · 200 ml One Million Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 200 ml from 70,41 €1 shopCashback Rabanne One Million Elixir Intense 30 · 50 · 100 · 200 ml One Million Elixir Intense Parfum · 30 · 50 · 100 · 200 ml from 88,90 €2 shopsCashback Rabanne Paco Unisex 100 ml Paco Unisex Eau de Toilette · 100 ml from 59,27 €1 shopCashback Rabanne Phantom 50 · 100 · 150 ml Phantom Eau de Toilette · 50 · 100 · 150 ml from 89,20 €2 shopsCashback Rabanne Phantom 30 · 50 · 100 · 150 ml Phantom Parfum · 30 · 50 · 100 · 150 ml from 86,90 €1 shopCashback Rabanne Phantom Elixir Intense 50 · 100 · 150 ml Phantom Elixir Intense Parfum · 50 · 100 · 150 ml from 99,29 €1 shopCashback Rabanne Phantom In Red Elixir 50 · 100 · 150 ml Phantom In Red Elixir Parfum · 50 · 100 · 150 ml from 89,20 €1 shopCashback Rabanne Phantom Intense 50 · 100 · 150 ml Phantom Intense Eau de Parfum · 50 · 100 · 150 ml from 94,55 €1 shopCashback Rabanne Pour Homme 100 · 200 ml Pour Homme Eau de Toilette · 100 · 200 ml from 93,94 €2 shopsCashback Rabanne Pure Xs 50 · 75 ml Pure Xs Eau de Parfum · 50 · 75 ml from 102,15 €1 shopCashback Rabanne Pure Xs 50 ml Pure Xs Eau de Toilette · 50 ml from 87,05 €1 shopCashback Rabanne Ultrared 100 ml Ultrared Eau de Toilette · 100 ml from 66,86 €1 shopCashback
Page 1 of 2Next →

Beauty from Rabanne

All beauty →

Fame, Phantom or maybe a bottle of 1 Million: chances are you have smelled a Rabanne fragrance before, whether at duty free or on a friend. The French fashion house used to be known as Paco Rabanne and now goes by Rabanne alone.

In our database you find a wide selection of eau de parfum, classic eau de toilette and pure parfum concentrations, plus names such as Fame Intense, Olympéa and Lady Million. Bottle sizes run from small 30 ml flacons up to large 200 ml bottles, and womens scents make up most of the range we carry.

Why the comparison is worth it

Because the same scent in the same size can cost very different amounts depending on the shop and your country, once shipping and any import tax are added in. We put the final price for your country side by side so you see it at a glance.

Overview: cheapest size per fragrance from Rabanne+

Rabanne: 5 fragrances with at least 2 shops delivering to Ireland, cheapest total price from 69,03 €, as of 30.09.2026.

Fragrance Size Total price Price per ml Cheapest shop Shops
1 Million Parfum 50 ml 99,75 € 2,00 € per ml Beautywelt 2 shops
Black Xs Eau de Parfum 50 ml approx. 76,60 € 1,53 € per ml FragranceShop 2 shops
Calandre Eau de Toilette 100 ml approx. 79,86 € 0,80 € per ml FragranceShop 2 shops
Ultraviolet Eau de Parfum 75 ml approx. 70,11 € 0,93 € per ml FragranceShop 2 shops
Ultraviolet Man Eau de Toilette 100 ml approx. 69,03 € 0,69 € per ml FragranceShop 2 shops
1 Million Eau de Toilette 50 ml approx. 95,02 € 1,90 € per ml FragranceShop 1 shop
1 Million After Shave Lotion Parfum 100 ml approx. 76,60 € 0,77 € per ml FragranceShop 1 shop
1 Million Black Eau de Parfum 30 ml 72,86 € 2,43 € per ml Beautywelt 1 shop
1 Million Lucky Eau de Toilette 100 ml approx. 142,68 € 1,43 € per ml FragranceShop 1 shop
1 Million Royal Eau de Parfum 50 ml 103,83 € 2,08 € per ml Beautywelt 1 shop
Black Xs Eau de Toilette 50 ml approx. 73,36 € 1,47 € per ml FragranceShop 1 shop
Fame Eau de Parfum 30 ml 76,53 € 2,55 € per ml Beautywelt 1 shop
Fame Parfum 30 ml 82,77 € 2,76 € per ml Beautywelt 1 shop
Fame In Love Elixir Parfum 30 ml 73,62 € 2,45 € per ml Beautywelt 1 shop
Fame Intense Eau de Parfum 30 ml 82,31 € 2,74 € per ml Beautywelt 1 shop
Invictus Eau de Toilette 30 ml 82,90 € 2,76 € per ml Beautywelt 1 shop
Invictus Parfum 50 ml 103,99 € 2,08 € per ml Beautywelt 1 shop
Invictus Elixir Elixir Parfum 50 ml 107,35 € 2,15 € per ml Beautywelt 1 shop
Invictus Victory Eau de Parfum 50 ml 103,83 € 2,08 € per ml Beautywelt 1 shop
Invictus Victory Absolu Intense Parfum 50 ml 110,87 € 2,22 € per ml Beautywelt 1 shop
Invictus Victory Elixir Eau de Parfum 30 ml 88,90 € 2,96 € per ml Beautywelt 1 shop
Invictus Victory Elixir - Intense Eau de Cologne 100 ml approx. 126,43 € 1,26 € per ml FragranceShop 1 shop
Lady Million Eau de Parfum 30 ml approx. 76,60 € 2,55 € per ml FragranceShop 1 shop
Lady Million Royal Eau de Parfum 30 ml 77,91 € 2,60 € per ml Beautywelt 1 shop
Million Gold Eau de Parfum 30 ml 80,93 € 2,70 € per ml Beautywelt 1 shop
Million Gold Parfum 30 ml 83,84 € 2,79 € per ml Beautywelt 1 shop
Million Gold Elixir Intense Parfum 50 ml 110,87 € 2,22 € per ml Beautywelt 1 shop
Million Gold Intense Eau de Parfum 50 ml 99,75 € 2,00 € per ml Beautywelt 1 shop
Million Gold Pure Jasmine Eau de Parfum 50 ml 108,73 € 2,17 € per ml Beautywelt 1 shop
Million Red Parfum 30 ml 83,84 € 2,79 € per ml Beautywelt 1 shop

More fragrances from this brand in the list below.

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.