Perfumeza
Clinique Happy Heart Perfume · Parfum · 100 ml
Shipping from Sweden
56,00 €Total price · 0,56 € per ml
Home › Clinique › Happy Heart Perfume
The lowest total price for Clinique Happy Heart Perfume 100 ml to Ireland is 56,00 € at Perfumeza today (as of 30.09.2026).
Answers at a glance
Where is Clinique Happy Heart Perfume 100 ml cheapest to Ireland? Delivered by Perfumeza for 56,00 € total (as of 30.09.2026).
Is it worth ordering Clinique Happy Heart Perfume 100 ml from abroad? Not really: domestically it costs 56,00 € at Perfumeza, which is cheaper than the estimated 62,52 € from FragranceShop abroad - a difference of 6,52 € or 10.4 % (as of 30.09.2026).
Which size of Clinique Happy Heart Perfume Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 100 ml. Total price divided by ml: 50 ml: 1,10 € per ml · 100 ml: 0,56 € per ml (as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for Clinique Happy Heart Perfume 100 ml? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Total price delivered to Ireland, with estimated customs and import tax for shops abroad.
Perfumeza
Clinique Happy Heart Perfume · Parfum · 100 ml
Shipping from Sweden
56,00 €Total price · 0,56 € per ml
FragranceShop
Clinique Happy Heart Perfume · Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
62,52 €Total price · 0,63 € per ml
The shop does not name a delivery company.
How does it work? The delivery company contacts you by text message or email. You pay duty, tax and fee online or on delivery, then the parcel arrives.
Fee per An Post price list, as of 30.09.2026
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
Looks like you're in Bosnia and Herzegovina?