FS
FragranceShop.com
Clinique Happy. Perfume · Parfum · 50 ml
Shipping from the United States
49,08 €Total price · 0,98 € per ml
Home › Clinique › Happy. Perfume
The lowest total price for Clinique Happy. Perfume 50 ml to Ireland is 49,08 € at FragranceShop.com today (as of 29.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Clinique Happy. Perfume · Parfum · 50 ml
Shipping from the United States
49,08 €Total price · 0,98 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Clinique Happy. Perfume · Parfum · 50 ml
Shipping from Germany
83,55 €Total price · 1,67 € per ml
Our shop data does not give reliable note-by-note details for Happy. Perfume, so we deliberately leave that out rather than guess. As a Perfume, or extrait, it carries more fragrance oil than an Eau de Toilette or Eau de Parfum and typically lasts the longest on skin. We offer Happy. Perfume in 30, 50 and 100 ml.
For a classic like this one, the price per millilitre can vary noticeably from one listing to the next, so checking before you buy is worth the minute.
Looks like you're in Germany?