FR
FragranceShop.com
Diesel Only The Brave · Eau de Toilette · 125 ml
Shipping from the United States
approx. 63,80 €Total price · 0,51 € per ml
Home › Herren › Diesel › Only The Brave
Total price including shipping to Ireland.
FR
FragranceShop.com
Diesel Only The Brave · Eau de Toilette · 125 ml
Shipping from the United States
approx. 63,80 €Total price · 0,51 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Diesel Only The Brave · Eau de Toilette · 125 ml
Shipping from Germany
103,07 €Total price · 0,82 € per ml
Diesel Only The Brave sits in the woody oriental family with a fresh rather than heavy feel, made for men according to the data. As an Eau de Toilette it carries less fragrance oil than an Eau de Parfum, so it's lighter on skin and may need a reapplication later in the day. We list it in 30, 50, 125 and 200 ml.
With the larger bottles especially, dividing the price by the millilitre count usually reveals which shop actually comes out ahead once shipping is included.
Looks like you're in Portugal?