Beautywelt DACH
More about this shop DIOR Homme · Eau de Toilette · 100 ml
Shipping from Germany
137,36 €Total price · 1,37 € per ml
The lowest total price for DIOR Homme 100 ml to Ireland is 137,36 € at Beautywelt DACH today (as of 30.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
Beautywelt DACH
More about this shop DIOR Homme · Eau de Toilette · 100 ml
Shipping from Germany
137,36 €Total price · 1,37 € per ml
FS
FragranceShop.com
DIOR Homme · Eau de Toilette · 100 ml
Shipping from the United States
138,99 €Total price · 1,39 € per ml
Fragrances sharing many notes that are cheaper to Ireland.
Azzaro ChromeEau de Toilette · 100 ml
60 % shared notes
59,91 €
Courrèges Le MessagerEau de Parfum · 100 ml
50 % shared notes
132,87 €
Only the notes from the descriptions are compared, not how they smell on skin.
Bergamot opens it, grapefruit shapes the heart and musk forms the base. The target group listed is men. As an Eau de Toilette, the oil concentration sits in the middle range, making it an easy everyday scent that typically lasts a few hours before it needs reapplying. The sizes we track here are 50, 75, 100, 125, 150, 200 ml.
What counts is the price per millilitre across all sizes, not the number printed on the front of the bottle.
Looks like you're in Spain?