FS
FragranceShop.com
Jimmy Choo Man Aqua · Eau de Toilette · 50 ml
Shipping from the United States
65,33 €Total price · 1,31 € per ml
Home › Herren › Jimmy Choo › Man Aqua
The lowest total price for Jimmy Choo Man Aqua 50 ml to Ireland is 65,33 € at FragranceShop.com today (as of 29.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Jimmy Choo Man Aqua · Eau de Toilette · 50 ml
Shipping from the United States
65,33 €Total price · 1,31 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Jimmy Choo Man Aqua · Eau de Toilette · 50 ml
Shipping from Germany
79,00 €Total price · 1,58 € per ml
Woody and aquatic with a fougère touch and a fresh, intense feel is how the data describes Jimmy Choo Man Aqua. As an Eau de Toilette it holds less fragrance oil than an Eau de Parfum, so it wears lighter and suits more frequent reapplication. It comes in 30, 50 and 100 ml.
With three sizes available, checking the price per millilitre pays off, since the small bottle is not always priced proportionally to the large one.
Looks like you're in Bulgaria?