De Wood-lijn is voor Dsquared2 bijna een handelsmerk: Wood pour Femme en Wood pour Homme horen bij de bekendste geuren van het huis, dat werd opgericht door de Canadese tweelingontwerpers Dean en Dan Caten en gevestigd is in Milaan. Daarnaast voeren we ook 2 Wood en Icon Pour Femme.
Onze database bevat geuren voor zowel dames als heren, meestal als eau de toilette, een kleiner deel als eau de parfum, in maten van 30 ml tot 100 ml.
Op perfumeprices.info kun je dames- en herengeuren apart vergelijken op prijs per ml, zodat je de beste aanbieding voor jouw maat vindt.
Goedkoopste maat per geur van Dsquared2
Dsquared2: 2 geuren met minstens 2 shops met levering naar Nederland, laagste geschatte eindprijs vanaf € 50,63, stand 30.09.2026.
| Geur | Formaat | Geschatte eindprijs | Prijs per ml | Goedkoopste shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Pour Homme Eau de Parfum | 30 ml | € 50,63 | € 1,69 per ml | Beautywelt | 2 shops |
| Wood Original Eau de Parfum | 30 ml | € 52,20 | € 1,74 per ml | Beautywelt | 2 shops |
| Dsquared² 2 Wood Eau de Toilette | 30 ml | € 50,63 | € 1,69 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Dsquared² Green Wood Eau de Toilette | 30 ml | € 50,63 | € 1,69 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Dsquared² Red Wood Eau de Toilette | 30 ml | € 50,63 | € 1,69 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Dsquared² Wood pour Femme Eau de Toilette | 30 ml | € 50,63 | € 1,69 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Dsquared² Wood pour Homme Eau de Toilette | 30 ml | € 50,63 | € 1,69 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Icon Pour Femme Eau de Parfum | 30 ml | € 50,63 | € 1,69 per ml | Beautywelt | 1 shop |
Dsquared² 2 Wood
Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml
vanaf € 50,63
Dsquared² Green Wood
Eau de Toilette · 30 · 50 ml
vanaf € 50,63
Dsquared² Red Wood
Eau de Toilette · 30 · 50 ml
vanaf € 50,63
Dsquared² Wood pour Femme
Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml
vanaf € 50,63
Dsquared² Wood pour Homme
Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml
vanaf € 50,63
Pour Homme
Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml
vanaf € 50,63
Wood Original
Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml
vanaf € 52,20
Beauty van Dsquared2
Dsquared² Green Wood Deodorant Stick
75 ml
vanaf € 33,44
Dsquared² Want Shower Gel - Duschgel
200 ml
vanaf € 38,49
Dsquared² Wood pour Femme Duschgel
200 ml
vanaf € 37,91
Dsquared² Wood pour Homme Deodorant Stick
75 ml
vanaf € 33,44
Dsquared² Wood pour Homme Duschgel
250 ml
vanaf € 37,91