perfumeprices

Home › Alle merken › Kenzo

Kenzo

88 geuren

Op zoek naar een Kenzo geur die je al van het schap kent? Kenzo is een Frans-Japans modehuis, en de parfums horen bij de meest herkenbare namen die er zijn. In onze database vind je geuren zoals Kenzo Homme, L'Eau Kenzo Pour Femme, L'Eau Ambrée en Aqua Kenzo Pour Homme. Het aanbod is bijna gelijk verdeeld tussen Eau de Parfum en Eau de Toilette, met de nadruk op herengeuren en een kleiner deel voor dames. De flesmaten lopen van 30 tot 100 ml, inclusief de minder gangbare maat van 60 ml.

Omdat prijzen voor Kenzo flink kunnen verschillen per winkel en land, laat perfumeprices.info je de eindprijs inclusief verzending zien, zodat je niet meerdere sites hoeft te openen om de goedkoopste te vinden.

Goedkoopste maat per geur van Kenzo

Kenzo: 1 geuren met minstens 2 shops met levering naar Nederland, laagste geschatte eindprijs vanaf € 57,48, stand 30.09.2026.

Geur Formaat Geschatte eindprijs Prijs per ml Goedkoopste shop Shops
Flower By Kenzo Ikebana Mimosa Eau de Parfum 75 ml € 57,48 € 0,77 per ml parfumbella 2 shops
Aqua Kenzo Pour Femme Eau de Toilette 30 ml € 56,90 € 1,90 per ml Beautywelt 1 shop
Aqua Kenzo Pour Homme Eau de Toilette 30 ml € 58,90 € 1,96 per ml Beautywelt 1 shop
Flower By Kenzo Eau de Parfum 30 ml € 81,90 € 2,73 per ml Beautywelt 1 shop
Flower By Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum 30 ml € 72,90 € 2,43 per ml Beautywelt 1 shop
Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum 30 ml € 107,90 € 3,60 per ml Beautywelt 1 shop
Flower By Kenzo Ikebana Sakura Eau de Parfum 30 ml € 107,90 € 3,60 per ml Beautywelt 1 shop
Flower By Kenzo La Récolte Parisienne Eau de Parfum 30 ml € 107,90 € 3,60 per ml Beautywelt 1 shop
Flower by Kenzo Le Rouge Eau de Parfum 30 ml € 81,90 € 2,73 per ml Beautywelt 1 shop
Flower By Kenzo Poppy Bouquet Eau de Parfum 30 ml € 81,90 € 2,73 per ml Beautywelt 1 shop
Flower By Kenzo Rechargeable Eau de Parfum 100 ml € 148,90 € 1,49 per ml Beautywelt 1 shop
Homme Eau de Parfum 60 ml € 96,90 € 1,62 per ml Beautywelt 1 shop
Kenzo Homme Eau de Toilette 30 ml € 67,90 € 2,26 per ml Beautywelt 1 shop
Kenzo Homme Indigo Eau de Parfum 60 ml € 93,90 € 1,57 per ml Beautywelt 1 shop
Kenzo Homme Intense Eau de Toilette 30 ml € 70,90 € 2,36 per ml Beautywelt 1 shop
Kenzo Homme Marine Eau de Toilette 60 ml € 89,90 € 1,50 per ml Beautywelt 1 shop
L'Eau Ambrée Eau de Parfum 30 ml € 63,90 € 2,13 per ml Beautywelt 1 shop
L'Eau Kenzo Pour Femme Eau de Toilette 30 ml € 58,90 € 1,96 per ml Beautywelt 1 shop
L'Eau Kenzo Pour Homme Eau de Toilette 30 ml € 58,90 € 1,96 per ml Beautywelt 1 shop
L'Eau Pure Eau de Parfum 30 ml € 63,90 € 2,13 per ml Beautywelt 1 shop
Kenzo Aqua Kenzo Pour Femme 30 · 50 ml Aqua Kenzo Pour Femme Eau de Toilette · 30 · 50 ml vanaf € 56,901 shopCashback Kenzo Aqua Kenzo Pour Homme 30 · 50 ml Aqua Kenzo Pour Homme Eau de Toilette · 30 · 50 ml vanaf € 58,901 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo 30 · 50 ml Flower By Kenzo Eau de Parfum · 30 · 50 ml vanaf € 81,901 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo Cherry Poppy 30 · 50 ml Flower By Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum · 30 · 50 ml vanaf € 72,901 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo 30 · 75 ml Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum · 30 · 75 ml vanaf € 107,901 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Mimosa 30 · 75 ml Flower By Kenzo Ikebana Mimosa Eau de Parfum · 30 · 75 ml vanaf € 57,482 shopsCashback Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Sakura 30 · 75 ml Flower By Kenzo Ikebana Sakura Eau de Parfum · 30 · 75 ml vanaf € 107,901 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo La Récolte Parisienne 30 · 75 ml Flower By Kenzo La Récolte Parisienne Eau de Parfum · 30 · 75 ml vanaf € 107,901 shopCashback Kenzo Flower by Kenzo Le Rouge 30 · 50 ml Flower by Kenzo Le Rouge Eau de Parfum · 30 · 50 ml vanaf € 81,901 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet 30 · 50 ml Flower By Kenzo Poppy Bouquet Eau de Parfum · 30 · 50 ml vanaf € 81,901 shopCashback Kenzo Flower By Kenzo Rechargeable 100 ml Flower By Kenzo Rechargeable Eau de Parfum · 100 ml vanaf € 148,901 shopCashback Kenzo Homme 60 · 100 ml Homme Eau de Parfum · 60 · 100 ml vanaf € 96,901 shopCashback Kenzo Kenzo Homme 30 · 60 · 100 ml Kenzo Homme Eau de Toilette · 30 · 60 · 100 ml vanaf € 67,901 shopCashback Kenzo Kenzo Homme Indigo 60 · 100 ml Kenzo Homme Indigo Eau de Parfum · 60 · 100 ml vanaf € 93,901 shopCashback Kenzo Kenzo Homme Intense 30 · 60 · 100 ml Kenzo Homme Intense Eau de Toilette · 30 · 60 · 100 ml vanaf € 70,901 shopCashback Kenzo Kenzo Homme Marine 60 · 100 ml Kenzo Homme Marine Eau de Toilette · 60 · 100 ml vanaf € 89,901 shopCashback Kenzo L'Eau Ambrée 30 · 50 · 100 ml L'Eau Ambrée Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 63,901 shopCashback Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme 30 · 50 · 100 ml L'Eau Kenzo Pour Femme Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 58,901 shopCashback Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme 30 · 50 · 100 ml L'Eau Kenzo Pour Homme Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 58,901 shopCashback Kenzo L'Eau Pure 30 · 50 · 100 ml L'Eau Pure Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml vanaf € 63,901 shopCashback

Kies je land

Het land bepaalt de verzendkosten, de totaalprijs en de taal van de pagina.