1888 of Fiero komen steeds terug als je door Xerjoff Casamorati bladert in onze database. Casamorati is een historische Italiaanse geurenlijn die nu bij Xerjoff hoort. Naast die twee vind je ook Bouquet Ideale, Regio, La Tosca, Italica en Casa Futura, allemaal verkocht als Eau de Parfum en meestal in flacons van 30 of 100 ml. Dat maakt de lijn een goede match als je specifiek op zoek bent naar klassieke Italiaanse niche-geuren in verschillende flaconmaten.
Wat de vergelijking je oplevert
Omdat niche-geuren zoals deze van winkel tot winkel en van land tot land verschillend geprijsd zijn, loont het om de eindprijzen inclusief verzending te vergelijken voordat je een verkoper en een flaconmaat kiest.
Goedkoopste maat per geur van XERJOFF Casamorati
XERJOFF Casamorati: 2 geuren met minstens 2 shops met levering naar Nederland, laagste geschatte eindprijs vanaf € 78,99, stand 30.09.2026.
| Geur | Formaat | Geschatte eindprijs | Prijs per ml | Goedkoopste shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Dolce Amalfi Eau de Parfum | 100 ml | € 163,99 | € 1,64 per ml | parfumbella | 2 shops |
| Levar del Sole Eau de Parfum | 30 ml | € 78,99 | € 2,63 per ml | parfumbella | 2 shops |
| 1888 Eau de Parfum | 30 ml | € 119,90 | € 4,00 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Bouquet Ideale Eau de Parfum | 30 ml | € 119,90 | € 4,00 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Casa Futura Eau de Parfum | 30 ml | € 91,04 | € 3,03 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Dama Bianca Eau de Parfum | 100 ml | € 279,90 | € 2,80 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Fiero Eau de Parfum | 30 ml | € 119,90 | € 4,00 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Fiore d'Ulivo Eau de Parfum | 100 ml | € 279,90 | € 2,80 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Gran Ballo Eau de Parfum | 100 ml | € 279,90 | € 2,80 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Italica Eau de Parfum | 30 ml | € 129,90 | € 4,33 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| La Tosca Eau de Parfum | 30 ml | € 119,90 | € 4,00 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Lira Eau de Parfum | 100 ml | € 279,90 | € 2,80 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Mefisto Eau de Parfum | 100 ml | € 279,90 | € 2,80 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Mefisto Gentiluomo Eau de Parfum | 100 ml | € 279,90 | € 2,80 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Quattro Pizzi Eau de Parfum | 30 ml | € 119,90 | € 4,00 per ml | Beautywelt | 1 shop |
| Regio Eau de Parfum | 30 ml | € 119,90 | € 4,00 per ml | Beautywelt | 1 shop |
1888
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
vanaf € 119,90
Bouquet Ideale
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
vanaf € 119,90
Casa Futura
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
vanaf € 91,04
Dama Bianca
Eau de Parfum · 100 ml
vanaf € 279,90
Dolce Amalfi
Eau de Parfum · 100 ml
vanaf € 163,99
Fiero
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
vanaf € 119,90
Fiore d'Ulivo
Eau de Parfum · 100 ml
vanaf € 279,90
Gran Ballo
Eau de Parfum · 100 ml
vanaf € 279,90
Italica
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
vanaf € 129,90
La Tosca
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
vanaf € 119,90
Levar del Sole
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
vanaf € 78,99
Lira
Eau de Parfum · 100 ml
vanaf € 279,90
Mefisto
Eau de Parfum · 100 ml
vanaf € 279,90
Mefisto Gentiluomo
Eau de Parfum · 100 ml
vanaf € 279,90
Quattro Pizzi
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
vanaf € 119,90
Regio
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
vanaf € 119,90
