parfumbella
DIOR Dolce Vita · Eau de Toilette · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 118,99Totaalprijs · € 1,19 per ml
Home › Herren › DIOR › Dolce Vita
De laagste eindprijs voor DIOR Dolce Vita 100 ml naar Nederland is vandaag € 118,99 bij parfumbella (stand 30.09.2026).

DIOR
Eau de Toilette · Herren
Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
DIOR Dolce Vita · Eau de Toilette · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 118,99Totaalprijs · € 1,19 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel DIOR Dolce Vita · Eau de Toilette · 100 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 147,40Totaalprijs · € 1,47 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Ben je in Zwitserland?