parfumbella
DIOR Homme · Eau de Toilette · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 81,39Totaalprijs · € 1,09 per ml
De laagste eindprijs voor DIOR Homme 75 ml naar Nederland is vandaag € 81,39 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
DIOR Homme · Eau de Toilette · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 81,39Totaalprijs · € 1,09 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel DIOR Homme · Eau de Toilette · 75 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 105,68Totaalprijs · € 1,41 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Bergamot opent de geur, grapefruit vormt het hart en muskus de basis. De vermelde doelgroep is mannen. Als Eau de Toilette zit de olieconcentratie in het middensegment, wat hem tot een makkelijke alledaagse geur maakt die doorgaans een paar uur meegaat voordat bijsprayen nodig is. De maten die we hier volgen zijn 50, 75, 100, 125, 150 en 200 ml.
Wat telt is de prijs per milliliter over alle maten heen, niet het getal dat voorop de fles staat.
Ben je in Luxemburg?