parfumbella
DIOR Miss Dior · Eau de Parfum · 150 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 174,99Totaalprijs · € 1,17 per ml
De laagste eindprijs voor DIOR Miss Dior 150 ml naar Nederland is vandaag € 174,99 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Antwoorden in het kort
Waar is DIOR Miss Dior 150 ml het goedkoopst naar Nederland? Bij parfumbella voor € 174,99 in totaal geleverd (stand 30.09.2026).
Welke maat van DIOR Miss Dior Eau de Parfum is per ml het goedkoopst? Per ml het goedkoopst is 150 ml. Eindprijs gedeeld door ml: 30 ml: € 3,33 per ml · 50 ml: € 2,51 per ml · 100 ml: € 1,68 per ml · 150 ml: € 1,17 per ml (stand 30.09.2026).
Is er een kortingscode of cashback voor DIOR Miss Dior 150 ml? Ja, 2 % cashback via Coin7 bij Beautywelt.
Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
DIOR Miss Dior · Eau de Parfum · 150 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 174,99Totaalprijs · € 1,17 per ml
Beautywelt
Meer over deze winkel DIOR Miss Dior · Eau de Parfum · 150 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 204,55Totaalprijs · € 1,36 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Roos staat centraal, ondersteund door sandelhout in het hart en vanille als basis, al met al een bloemige geur die als intens wordt bestempeld. Het loont vooral om de prijs per milliliter te bekijken, want alleen zo vergelijk je de verschillende formaten echt eerlijk. De doelgroep is vrouwen. Eau de Parfum betekent een hogere olieconcentratie, waardoor de geur intenser blijft en langer merkbaar is dan bij een lichtere versie. De formaten die we hier volgen zijn 30, 50, 100 en 150 ml.
Ben je in Tsjechië?