parfumbella
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme · Eau de Toilette · 200 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 78,59Totaalprijs · € 0,39 per ml
Home › Herren › Dolce&Gabbana › Light Blue Pour Homme
De laagste eindprijs voor Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme 200 ml naar Nederland is vandaag € 78,59 bij parfumbella (stand 30.09.2026).

Totaalprijs inclusief verzending naar Nederland.
parfumbella
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme · Eau de Toilette · 200 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 78,59Totaalprijs · € 0,39 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme · Eau de Toilette · 200 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 165,98Totaalprijs · € 0,83 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
De Eau de Toilette-versie van Light Blue Pour Homme opent met Siciliaanse citroen, gaat over in een aromatische, zoete rozemarijn en sluit af met Indonesische patchoeli, een houtig-aromatische, intense compositie voor mannen. Als Eau de Toilette voelt het net iets lichter dan een Eau de Parfum, maar blijft het duidelijk merkbaar. Formaten zijn 50, 100 en 200 ml.
Bij zulke grote flessen maakt een lage prijs per ml vaak meer verschil in de eindprijs dan een paar euro korting op het eerste gezicht.
Ben je in Cyprus?