parfumbella
Hugo Boss Alive Intense · Eau de Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 54,99Totaalprijs · € 0,73 per ml
Home › Damen › Hugo Boss › Alive Intense
De laagste eindprijs voor Hugo Boss Alive Intense 75 ml naar Nederland is vandaag € 54,99 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Totaalprijs inclusief verzending naar Nederland.
parfumbella
Hugo Boss Alive Intense · Eau de Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 54,99Totaalprijs · € 0,73 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel Hugo Boss Alive Intense · Eau de Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 141,96Totaalprijs · € 1,89 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Hugo Boss Alive Intense opent met framboos, het hart draagt vetiver, en de basis rust op benzoë. De familie is houtachtig-fruitig en intens, gericht op vrouwen. De Eau de Parfum-concentratie betekent een hoger aandeel geurolie, wat de geur doorgaans vele uren laat aanhouden. Verkrijgbaar in 30, 50, 75 ml. Alleen naar de flesprijs kijken maakt het makkelijk over het hoofd te zien wat je werkelijk betaalt zodra verzending erbij komt.
Ben je in Finland?