parfumbella
Jean Paul Gaultier Le Male · Eau de Toilette · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 60,29Totaalprijs · € 0,80 per ml
Home › Herren › Jean Paul Gaultier › Le Male
De laagste eindprijs voor Jean Paul Gaultier Le Male 75 ml naar Nederland is vandaag € 60,29 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Totaalprijs inclusief verzending naar Nederland.
parfumbella
Jean Paul Gaultier Le Male · Eau de Toilette · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 60,29Totaalprijs · € 0,80 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel Jean Paul Gaultier Le Male · Eau de Toilette · 75 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 84,94Totaalprijs · € 1,13 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Jean Paul Gaultier Le Male wordt in de Duitse feed ingedeeld als een houtachtig-oriëntaalse geur met een fris, intens karakter, terwijl de Engelse bron mint, lavendel, bergamot en kardemom als kopnoten noemt, kaneel, orange blossom en karwij in het hart, en vanilla, tonka bean, sandalwood en amber als basis. Hij is gemaakt voor mannen. Als Eau de Toilette voelt de concentratie lichter aan dan een Eau de Parfum. Verkrijgbaar in 30, 75 en 125 ml. De eerste prijs die je ziet is zelden de prijs die je betaalt, verzendkosten komen er nog bij.
Ben je in Bosnië en Herzegovina?