parfumbella
Jean Paul Gaultier Scandal Elixir · Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 94,98Totaalprijs · € 1,27 per ml
Home › Damen › Jean Paul Gaultier › Scandal Elixir
De laagste eindprijs voor Jean Paul Gaultier Scandal Elixir 75 ml naar Nederland is vandaag € 94,98 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Antwoorden in het kort
Waar is Jean Paul Gaultier Scandal Elixir 75 ml het goedkoopst naar Nederland? Bij parfumbella voor € 94,98 in totaal geleverd (stand 30.09.2026).
Welke maat van Jean Paul Gaultier Scandal Elixir Parfum is per ml het goedkoopst? Per ml het goedkoopst is 75 ml. Eindprijs gedeeld door ml: 30 ml: € 2,80 per ml · 50 ml: € 2,34 per ml · 75 ml: € 1,27 per ml (stand 30.09.2026).
Is er een kortingscode of cashback voor Jean Paul Gaultier Scandal Elixir 75 ml? Ja, 2 % cashback via Coin7 bij Beautywelt.
Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
Jean Paul Gaultier Scandal Elixir · Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 94,98Totaalprijs · € 1,27 per ml
Beautywelt
Meer over deze winkel Jean Paul Gaultier Scandal Elixir · Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 143,79Totaalprijs · € 1,92 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Sappige bramen ontmoeten elegante iris in deze Parfum en zakken weg in een basis van intense patchouli, een fruitige chypre-signatuur met een duidelijke identiteit. De concentratie Parfum bevat een hoog aandeel parfumolie, waardoor de geur ongewoon lang op de huid blijft hangen en je maar weinig hoeft te sprayen. Hij is er in 30, 50 en 75 ml, en volgens de gegevens is hij bedoeld voor vrouwen.
Bij het vergelijken van prijzen loont het om de totaalprijs met verzending goed te bekijken, want de laagste vermelde prijs is niet altijd de beste deal per milliliter.
Ben je in België?