parfumbella
Prada Candy · Eau de Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 91,99Totaalprijs · € 1,23 per ml
De laagste eindprijs voor Prada Candy 75 ml naar Nederland is vandaag € 91,99 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Totaalprijs inclusief verzending naar Nederland.
parfumbella
Prada Candy · Eau de Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 91,99Totaalprijs · € 1,23 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel Prada Candy · Eau de Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 149,45Totaalprijs · € 1,99 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Prada Candy is een oriëntaalse geur met een klassieke intensiteit, opgebouwd rond benzoin resin, white musk en een caramel accord. We voeren de dameslijn in 30, 50 en 75 ml als Eau de Parfum, wat een merkbaar hogere concentratie parfumolie betekent dan een Eau de Toilette, en dat vertaalt zich in langere houdbaarheid op de huid. Voordat je een maat kiest, loont het om de prijs per ml uit te rekenen, want de rangorde tussen de drie flessen kan verschuiven zodra de volledige verzendkosten worden meegeteld in plaats van alleen naar de hoofdprijs te kijken die een winkel toont.
Ben je in Bosnië en Herzegovina?