Molecule 234.38 är ett av de mest kända namnen från Zarkoperfume, ett danskt nischparfymhus. Vi listar även Pink Molecule 090.09, den blommiga The Muse och den varma Sending Love.
Alla dofter från Zarkoperfume kommer som en eau de parfum, sålda i storlekar från små 30 ml-flaskor upp till stora 200 ml-flakoner, så både förstagångsköpare och trogna fans hittar det de behöver. Eftersom märket säljs främst genom nischbutiker och nätbutiker kan priserna skilja sig märkbart mellan säljare och länder. På perfumeprices.info ser du priset per milliliter för varje storlek direkt, så du kan se vilken butik som är värd det.
Billigaste storleken per doft från Zarkoperfume
Zarkoperfume: 5 dofter med minst 2 butiker med leverans till Sverige, lägsta slutpris från 807,53 kr, per 30.09.2026.
| Doft | Storlek | Slutpris | Pris per ml | Billigaste butiken | Butiker |
|---|---|---|---|---|---|
| e'L Eau de Parfum | 100 ml | 1 056,59 kr | 10,57 kr per ml | Perfumeza | 2 butiker |
| Inception Eau de Parfum | 100 ml | 1 056,59 kr | 10,57 kr per ml | Perfumeza | 2 butiker |
| Molécule No.8 Eau de Parfum | 100 ml | 1 497,09 kr | 14,97 kr per ml | Beautywelt | 2 butiker |
| Ménage à Trois Eau de Parfum | 100 ml | 1 497,09 kr | 14,97 kr per ml | Beautywelt | 2 butiker |
| Oud-Couture Eau de Parfum | 100 ml | 807,53 kr | 8,08 kr per ml | Perfumeza | 2 butiker |
| Buddha-Wood Eau de Parfum | 100 ml | 1 497,09 kr | 14,97 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Carate Urio Eau de Parfum | 100 ml | 1 497,09 kr | 14,97 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Cloud Collection No. 4 Eau de Parfum | 100 ml | 2 553,90 kr | 25,54 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Cloud Collection No.1 Eau de Parfum | 100 ml | 2 553,90 kr | 25,54 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Cloud Collection No.2 Eau de Parfum | 100 ml | 2 553,90 kr | 25,54 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Cloud Collection No.3 Eau de Parfum | 100 ml | 2 553,90 kr | 25,54 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Dreamer Eau de Parfum | 100 ml | 1 497,09 kr | 14,97 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Molécule 234.38 Eau de Parfum | 30 ml | 914,28 kr | 30,48 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Molécule C-19 The Beach Eau de Parfum | 100 ml | 1 497,09 kr | 14,97 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Oud'ish Eau de Parfum | 100 ml | 1 497,09 kr | 14,97 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Pink Molécule 090.09 Eau de Parfum | 30 ml | 914,28 kr | 30,48 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Quantum Molécule Eau de Parfum | 30 ml | 914,28 kr | 30,48 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Sending Love Eau de Parfum | 30 ml | 914,28 kr | 30,48 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| The Muse Eau de Parfum | 30 ml | 914,28 kr | 30,48 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
| Youth Eau de Parfum | 100 ml | 1 497,09 kr | 14,97 kr per ml | Beautywelt | 1 butik |
Buddha-Wood
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 497,09 kr
Carate Urio
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 497,09 kr
Cloud Collection No. 4
Eau de Parfum · 100 ml
från 2 553,90 kr
Cloud Collection No.1
Eau de Parfum · 100 ml
från 2 553,90 kr
Cloud Collection No.2
Eau de Parfum · 100 ml
från 2 553,90 kr
Cloud Collection No.3
Eau de Parfum · 100 ml
från 2 553,90 kr
Dreamer
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 497,09 kr
e'L
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 056,59 kr
Inception
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 056,59 kr
Molécule 234.38
Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml
från 914,28 kr
Molécule C-19 The Beach
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 497,09 kr
Molécule No.8
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 497,09 kr
Ménage à Trois
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 497,09 kr
Oud'ish
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 497,09 kr
Oud-Couture
Eau de Parfum · 100 ml
från 807,53 kr
Pink Molécule 090.09
Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml
från 914,28 kr
Quantum Molécule
Eau de Parfum · 30 · 100 · 200 ml
från 914,28 kr
Sending Love
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
från 914,28 kr
The Muse
Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml
från 914,28 kr
Youth
Eau de Parfum · 100 ml
från 1 497,09 kr