perfumeprices

Home › All brands › DIOR

DIOR

145 fragrances

Sauvage, Miss Dior and more

Few names show up on as many shelves as Dior, and our database reflects nearly the full range. The Paris fashion house, known first for its haute couture, has been making perfumes alongside it for decades.

Beyond Sauvage and Miss Dior we list Homme, Hypnotic Poison, Eau Sauvage, J'adore, Poison Girl and Fahrenheit, among others. Eau de toilette is the most common concentration here, followed by eau de parfum and a handful of pure parfum bottles. Sizes span small 30 ml flacons up to 200 ml, and mens fragrances make up the larger share of what we carry.

What the comparison gets you

The same bottle can cost very different amounts from shop to shop - only once you add shipping, and for stores outside the EU an estimated import tax, do you know the real cost. That is exactly the final price per bottle we line up for you, country by country.

Cheapest size per fragrance from DIOR

DIOR: 10 fragrances with at least 2 shops delivering to the United States, cheapest total price from $68.99, as of 30.09.2026.

Fragrance Size Total price Price per ml Cheapest shop Shops
Sauvage Eau de Parfum 60 ml $130.95 $2.18 per ml Perfumania 3 shops
Dolce Vita Eau de Toilette 100 ml $106.95 $1.07 per ml FragranceShop 2 shops
Eau Sauvage Eau de Toilette 50 ml $78.95 $1.58 per ml FragranceShop 2 shops
Homme Eau de Toilette 50 ml $79.95 $1.60 per ml FragranceShop 2 shops
Homme Intense Eau de Parfum 100 ml $130.95 $1.31 per ml FragranceShop 2 shops
Hypnotic Poison Eau de Toilette 100 ml $112.95 $1.13 per ml FragranceShop 2 shops
Poison Eau de Toilette 50 ml $85.95 $1.72 per ml FragranceShop 2 shops
Poison Girl Eau de Parfum 30 ml $68.99 $2.30 per ml The Fragrance Outlet 2 shops
Sauvage Eau de Toilette 60 ml $111.00 $1.85 per ml The Fragrance Outlet 2 shops
Sauvage Parfum 60 ml $110.95 $1.85 per ml FragranceShop 2 shops
Addict Eau de Parfum 100 ml $147.96 $1.48 per ml FragranceShop 1 shop
Dior Homme Sport Eau de Toilette 125 ml $115.95 $0.93 per ml FragranceShop 1 shop
Dune Eau de Toilette 100 ml $145.99 $1.46 per ml The Fragrance Outlet 1 shop
Fahrenheit Eau de Toilette 50 ml $75.95 $1.52 per ml FragranceShop 1 shop
Homme Parfum 75 ml $132.94 $1.77 per ml FragranceShop 1 shop
J'adore Eau de Toilette 50 ml $103.99 $2.08 per ml The Fragrance Outlet 1 shop
J'adore Eau de Parfum 50 ml $143.99 $2.88 per ml The Fragrance Outlet 1 shop
L'Or de J'adore Parfum 50 ml $128.95 $2.58 per ml FragranceShop 1 shop
Miss Dior Eau de Parfum 50 ml $124.95 $2.50 per ml FragranceShop 1 shop
Miss Dior Blooming Bouquet N Eau de Toilette 100 ml $140.95 $1.41 per ml FragranceShop 1 shop
Miss Dior Rose N'Roses Eau de Toilette 50 ml $100.95 $2.02 per ml FragranceShop 1 shop
Poison Girl Eau de Toilette 100 ml $99.95 $1.00 per ml FragranceShop 1 shop
Pure Poison Eau de Parfum 30 ml $69.95 $2.33 per ml The Fragrance Outlet 1 shop
Sauvage Eau Forte Parfum 100 ml $146.95 $1.47 per ml FragranceShop 1 shop
DIOR Addict 50 · 100 ml Addict Eau de Parfum · 50 · 100 ml from $147.961 shopCashback DIOR Dior Homme Sport 75 · 125 · 200 ml Dior Homme Sport Eau de Toilette · 75 · 125 · 200 ml from $115.951 shopCashback DIOR Dolce Vita 100 ml Dolce Vita Eau de Toilette · 100 ml from $106.952 shopsCashback DIOR Dune 100 ml Dune Eau de Toilette · 100 ml from $145.991 shopCashback DIOR Eau Sauvage 50 · 100 · 200 ml Eau Sauvage Eau de Toilette · 50 · 100 · 200 ml from $78.952 shopsCashback DIOR Fahrenheit 50 · 100 · 200 ml Fahrenheit Eau de Toilette · 50 · 100 · 200 ml from $75.951 shopCashback DIOR Homme 50 · 75 · 100 · 125 · 150 · 200 ml Homme Eau de Toilette · 50 · 75 · 100 · 125 · 150 · 200 ml from $79.952 shopsCashback DIOR Homme 50 · 75 · 125 ml Homme Parfum · 50 · 75 · 125 ml from $132.941 shopCashback DIOR Homme Intense 50 · 100 · 150 ml Homme Intense Eau de Parfum · 50 · 100 · 150 ml from $130.952 shopsCashback DIOR Hypnotic Poison 30 · 50 · 100 · 150 ml Hypnotic Poison Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 150 ml from $112.952 shopsCashback DIOR J'adore 30 · 50 · 100 · 150 ml J'adore Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 · 150 ml from $143.991 shopCashback DIOR J'adore 50 · 100 ml J'adore Eau de Toilette · 50 · 100 ml from $103.991 shopCashback DIOR L'Or de J'adore 30 · 50 · 75 ml L'Or de J'adore Parfum · 30 · 50 · 75 ml from $128.951 shopCashback DIOR Miss Dior 30 · 50 · 100 · 150 ml Miss Dior Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 · 150 ml from $124.951 shopCashback DIOR Miss Dior Blooming Bouquet N 30 · 50 · 100 · 150 ml Miss Dior Blooming Bouquet N Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 150 ml from $140.951 shopCashback DIOR Miss Dior Rose N'Roses 30 · 50 · 100 · 150 ml Miss Dior Rose N'Roses Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 · 150 ml from $100.951 shopCashback DIOR Poison 50 · 100 ml Poison Eau de Toilette · 50 · 100 ml from $85.952 shopsCashback DIOR Poison Girl 30 · 50 · 100 ml Poison Girl Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from $68.992 shopsCashback DIOR Poison Girl 30 · 50 · 100 ml Poison Girl Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml from $99.951 shopCashback DIOR Pure Poison 30 · 50 · 100 ml Pure Poison Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml from $69.951 shopCashback DIOR Sauvage 30 · 60 · 100 · 200 ml Sauvage Eau de Parfum · 30 · 60 · 100 · 200 ml from $130.953 shopsCashback DIOR Sauvage 30 · 60 · 100 · 200 ml Sauvage Eau de Toilette · 30 · 60 · 100 · 200 ml from $111.002 shopsCashback DIOR Sauvage 30 · 60 · 100 · 200 ml Sauvage Parfum · 30 · 60 · 100 · 200 ml from $110.952 shopsCashback DIOR Sauvage Eau Forte 60 · 100 ml Sauvage Eau Forte Parfum · 60 · 100 ml from $146.951 shopCashback

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.