Cheapest size per fragrance from Khadlaj
Khadlaj: 1 fragrances with at least 2 shops delivering to the United States, cheapest total price from $28.90, as of 30.09.2026.
| Fragrance | Size | Total price | Price per ml | Cheapest shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Valor Mystique Eau de Parfum | 100 ml | $28.90 | $0.29 per ml | FragranceShop | 3 shops |
| Al Fursan Perfume - Concentrated Perfume Oil Parfum | 30 ml | $29.90 | $1.00 per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Hareem Al Sultan Silver Perfume - Perfume Oil Parfum | 30 ml | $27.90 | $0.93 per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Hareem Sultan Antique Blue - Perfume Oil Eau de Cologne | 30 ml | $25.90 | $0.86 per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Jameel Concentrated Perfume Oil Perfume for Unisex - Perfume Oil Parfum | 30 ml | $22.90 | $0.76 per ml | FragranceShop | 1 shop |
| La Fede Intoxicate Eau de Parfum | 100 ml | $27.90 | $0.28 per ml | Perfumania | 1 shop |
Al Fursan Perfume - Concentrated Perfume Oil
Parfum · 30 ml
from $29.90
Hareem Al Sultan Silver Perfume - Perfume Oil
Parfum · 30 ml
from $27.90
Hareem Sultan Antique Blue - Perfume Oil
Eau de Cologne · 30 ml
from $25.90
Jameel Concentrated Perfume Oil Perfume for Unisex - Perfume Oil
Parfum · 30 ml
from $22.90
La Fede Intoxicate
Eau de Parfum · 100 ml
from $27.90
Valor Mystique
Eau de Parfum · 100 ml
from $28.90