724
Eau de Parfum · 75 · 200 ml
from $280.50
A La Rose
Eau de Parfum · 30 · 75 ml
from $190.40
Amyris Femme
Eau de Parfum · 30 · 75 · 200 ml
from $170.00
Apom
Eau de Parfum · 75 · 200 ml
from $263.45
Aqua Celestia Forte - -Mini
Eau de Parfum · 30 ml
from $50.95
Aqua Universalis
Eau de Toilette · 75 · 200 ml
from $512.86
Aqua Vitae forte
Eau de Parfum · 75 ml
from $288.31
Baccarat Rouge 540
Eau de Parfum · 75 ml
from $349.95
Baccarat Rouge 540
Extrait de Parfum · 30 · 75 ml
from $359.72
Baccarat Rouge 540 - 3x
Extrait de Parfum · 30 ml
from $320.00
Gentle Fluidity Gold
Eau de Parfum · 75 ml
from $284.24
Gentle Fluidity Silver
Eau de Parfum · 30 · 75 ml
from $164.00
Grand Soir
Eau de Parfum · 75 ml
from $319.60
Kurky
Eau de Parfum · 75 ml
from $319.60
Kurky - -Mini
Eau de Parfum · 30 ml
from $47.13
L'homme A La Rose - -Mini
Eau de Parfum · 30 ml
from $51.46
L'Homme À la rose
Eau de Parfum · 75 ml
from $308.04
Oud Satin Mood
Eau de Parfum · 75 ml
from $335.85
Petit Matin
Eau de Parfum · 75 ml
from $264.06
Overview: cheapest size per fragrance from Maison Francis Kurkdjian+
Maison Francis Kurkdjian: 1 fragrances with at least 2 shops delivering to the United States, cheapest total price from $349.95, as of 30.09.2026.
| Fragrance | Size | Total price | Price per ml | Cheapest shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Baccarat Rouge 540 Eau de Parfum | 75 ml | $349.95 | $4.67 per ml | Perfumania | 3 shops |
| 724 Eau de Parfum | 75 ml | $280.50 | $3.74 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| A La Rose Eau de Parfum | 30 ml | $190.40 | $6.35 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Amyris Femme Eau de Parfum | 30 ml | $170.00 | $5.67 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Apom Eau de Parfum | 75 ml | $263.45 | $3.51 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Aqua Celestia Forte - -Mini Eau de Parfum | 30 ml | $50.95 | $1.70 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Aqua Universalis Eau de Toilette | 200 ml | $512.86 | $2.56 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Aqua Vitae forte Eau de Parfum | 75 ml | $288.31 | $3.84 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum | 30 ml | $359.72 | $11.99 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Baccarat Rouge 540 - 3x Extrait de Parfum | 30 ml | $320.00 | $10.67 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Gentle Fluidity Gold Eau de Parfum | 75 ml | $284.24 | $3.79 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Gentle Fluidity Silver Eau de Parfum | 30 ml | $164.00 | $5.47 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Grand Soir Eau de Parfum | 75 ml | $319.60 | $4.26 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Kurky Eau de Parfum | 75 ml | $319.60 | $4.26 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Kurky - -Mini Eau de Parfum | 30 ml | $47.13 | $1.57 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| L'homme A La Rose - -Mini Eau de Parfum | 30 ml | $51.46 | $1.72 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| L'Homme À la rose Eau de Parfum | 75 ml | $308.04 | $4.11 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Oud Satin Mood Eau de Parfum | 75 ml | $335.85 | $4.48 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Petit Matin Eau de Parfum | 75 ml | $264.06 | $3.52 per ml | eCosmetics | 1 shop |