Marc Jacobs is an American fashion designer with a large and well known perfume line of his own. Daisy is probably the name most people recognise, and our database also lists Daisy Dream, Daisy Love and Perfect. Eau de Parfum and Eau de Toilette are fairly evenly split among the listings, so there is something for both preferences. Bottles come in a wide range of sizes, from 30 ml up to a generous 125 ml.
Because prices for Marc Jacobs perfumes can differ quite a bit from one country to another, perfumeprices.info helps you compare different sizes and shops side by side before you make up your mind.
Cheapest size per fragrance from Marc Jacobs
Marc Jacobs: 8 fragrances with at least 2 shops delivering to the United States, cheapest total price from $33.89, as of 30.09.2026.
| Fragrance | Size | Total price | Price per ml | Cheapest shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Daisy Eau de Toilette | 100 ml | $57.94 | $0.58 per ml | FragranceShop | 3 shops |
| Daisy Eau So Fresh Eau de Toilette | 75 ml | $52.95 | $0.71 per ml | FragranceShop | 3 shops |
| Daisy Ever So Fresh Eau de Parfum | 125 ml | $70.95 | $0.57 per ml | FragranceShop | 3 shops |
| Daisy Love Eau de Toilette | 50 ml | $51.90 | $1.04 per ml | FragranceShop | 3 shops |
| Honey Eau de Parfum | 100 ml | $33.89 | $0.34 per ml | FragranceShop | 3 shops |
| Daisy Dream Eau de Toilette | 30 ml | $78.99 | $2.63 per ml | The Fragrance Outlet | 2 shops |
| Dot Eau de Parfum | 50 ml | $68.95 | $1.38 per ml | Perfumania | 2 shops |
| Perfect Intense Eau de Parfum | 50 ml | $112.95 | $2.26 per ml | Perfumania | 2 shops |
| Daisy Love Eau So Sweet Eau de Toilette | 50 ml | $89.95 | $1.80 per ml | Perfumania | 1 shop |
| Daisy Love Eau So Sweet Perfume Eau de Toilette | 100 ml | $68.95 | $0.69 per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Daisy Wild Eau de Parfum | 100 ml | $159.99 | $1.60 per ml | The Fragrance Outlet | 1 shop |
| Dot Marc Jacobs Perfume Eau de Parfum | 100 ml | $34.89 | $0.35 per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Oh Lola Sunsheer Perfume Eau de Parfum | 50 ml | $110.95 | $2.22 per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Perfect Eau de Parfum | 50 ml | $108.95 | $2.18 per ml | Perfumania | 1 shop |
| Perfect Eau de Toilette | 100 ml | $61.95 | $0.62 per ml | FragranceShop | 1 shop |
| Perfect Elixir Eau de Parfum | 50 ml | $128.99 | $2.58 per ml | The Fragrance Outlet | 1 shop |
| Perfect Intense Perfume Eau de Parfum | 30 ml | $28.90 | $0.96 per ml | FragranceShop | 1 shop |
Daisy
Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml
from $57.94
Daisy Dream
Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml
from $78.99
Daisy Eau So Fresh
Eau de Toilette · 30 · 75 · 125 ml
from $52.95
Daisy Ever So Fresh
Eau de Parfum · 30 · 75 · 125 ml
from $70.95
Daisy Love
Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml
from $51.90
Daisy Love Eau So Sweet
Eau de Toilette · 30 · 50 ml
from $89.95
Daisy Love Eau So Sweet Perfume
Eau de Toilette · 100 ml
from $68.95
Daisy Wild
Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml
from $159.99
Dot
Eau de Parfum · 50 ml
from $68.95
Dot Marc Jacobs Perfume
Eau de Parfum · 100 ml
from $34.89
Honey
Eau de Parfum · 100 ml
from $33.89
Oh Lola Sunsheer Perfume
Eau de Parfum · 50 ml
from $110.95
Perfect
Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml
from $108.95
Perfect
Eau de Toilette · 30 · 50 · 100 ml
from $61.95
Perfect Elixir
Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml
from $128.99
Perfect Intense
Eau de Parfum · 30 · 50 · 100 ml
from $112.95
Perfect Intense Perfume
Eau de Parfum · 30 ml
from $28.90