Cristal Royal
Eau de Parfum · 100 ml
from $45.90
Cristal Royal Rose
Eau de Parfum · 100 ml
from $49.33
Dynastie Mademoiselle
Eau de Parfum · 100 ml
from $54.28
Golden Dynastie
Eau de Parfum · 100 ml
from $54.28
Majestic Style
Eau de Parfum · 100 ml
from $42.91
Monsieur Le Prince Elegant
Eau de Parfum · 100 ml
from $48.69
Monsieur Le Prince Intense
Eau de Parfum · 100 ml
from $49.33
Rouge Royal
Eau de Parfum · 50 · 100 ml
from $37.57
Royal Marina Diamond
Eau de Parfum · 100 ml
from $49.33
Royal Marina Red Diamond
Eau de Parfum · 100 ml
from $42.20
Symbol Royal
Eau de Parfum · 50 ml
from $38.49
Tendre Reverence
Eau de Parfum · 100 ml
from $52.35
Overview: cheapest size per fragrance from Princesse Marina de Bourbon+
Princesse Marina de Bourbon: 4 fragrances with at least 2 shops delivering to the United States, cheapest total price from $38.49, as of 01.10.2026.
| Fragrance | Size | Total price | Price per ml | Cheapest shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristal Royal Eau de Parfum | 100 ml | $45.90 | $0.46 per ml | Perfumania | 3 shops |
| Cristal Royal Rose Eau de Parfum | 100 ml | $49.33 | $0.49 per ml | eCosmetics | 2 shops |
| Monsieur Le Prince Elegant Eau de Parfum | 100 ml | $48.69 | $0.49 per ml | Perfumania | 2 shops |
| Symbol Royal Eau de Parfum | 50 ml | $38.49 | $0.77 per ml | The Fragrance Outlet | 2 shops |
| Dynastie Mademoiselle Eau de Parfum | 100 ml | $54.28 | $0.54 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Golden Dynastie Eau de Parfum | 100 ml | $54.28 | $0.54 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Majestic Style Eau de Parfum | 100 ml | $42.91 | $0.43 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Monsieur Le Prince Intense Eau de Parfum | 100 ml | $49.33 | $0.49 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Rouge Royal Eau de Parfum | 50 ml | $37.57 | $0.75 per ml | Perfumania | 1 shop |
| Royal Marina Diamond Eau de Parfum | 100 ml | $49.33 | $0.49 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Royal Marina Red Diamond Eau de Parfum | 100 ml | $42.20 | $0.42 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Tendre Reverence Eau de Parfum | 100 ml | $52.35 | $0.52 per ml | eCosmetics | 1 shop |