Empowered
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
from $32.90
Empowered - -Mini
Eau de Parfum · 10 ml
from $16.14
Fearless
Eau de Parfum · 100 ml
from $36.28
Fearless - -Mini
Eau de Parfum · 10 ml
from $18.85
Instinct
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
from $32.95
Instinct - -Mini
Eau de Parfum · 10 ml
from $18.45
Invincible
Eau de Parfum · 100 ml
from $32.95
Warrior
Eau de Parfum · 30 · 100 ml
from $32.95
Wild
Eau de Parfum · 100 ml
from $36.28
Overview: cheapest size per fragrance from Rachel Zoe+
Rachel Zoe: 1 fragrances with at least 2 shops delivering to the United States, cheapest total price from $32.90, as of 01.10.2026.
| Fragrance | Size | Total price | Price per ml | Cheapest shop | Shops |
|---|---|---|---|---|---|
| Empowered Eau de Parfum | 30 ml | $32.90 | $1.10 per ml | Perfumania | 2 shops |
| Empowered - -Mini Eau de Parfum | 10 ml | $16.14 | $1.61 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Fearless Eau de Parfum | 100 ml | $36.28 | $0.36 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Fearless - -Mini Eau de Parfum | 10 ml | $18.85 | $1.88 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Instinct Eau de Parfum | 30 ml | $32.95 | $1.10 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Instinct - -Mini Eau de Parfum | 10 ml | $18.45 | $1.85 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Invincible Eau de Parfum | 100 ml | $32.95 | $0.33 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Warrior Eau de Parfum | 30 ml | $32.95 | $1.10 per ml | eCosmetics | 1 shop |
| Wild Eau de Parfum | 100 ml | $36.28 | $0.36 per ml | eCosmetics | 1 shop |