perfumeprices

Home › Herren › Calvin Klein › Obsession

The lowest total price for Calvin Klein Obsession 125 ml (4.2 oz) to the United States is $28.90 at FragranceShop today (as of 30.09.2026).

Answers at a glance

Where is Calvin Klein Obsession 125 ml (4.2 oz) cheapest to the United States? Delivered by FragranceShop for $28.90 total (as of 30.09.2026).

Which size of Calvin Klein Obsession Eau de Toilette is cheapest per ml? Cheapest per ml is 200 ml (6.8 oz). Total price divided by ml: 125 ml (4.2 oz): $0.23 per ml · 200 ml (6.8 oz): $0.19 per ml (as of 30.09.2026).

Is there a voucher or cashback for Calvin Klein Obsession 125 ml (4.2 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Calvin Klein Obsession 125 ml

Calvin Klein

Obsession

Eau de Toilette · Herren

Concentration
EdP
Size

All offers

Total price delivered to the United States, with estimated customs and import tax for shops abroad.

Best price
Calvin Klein Obsession FragranceShop Calvin Klein Obsession · Eau de Toilette · 125 ml (4.2 oz) Shipping from the United States $28.90Total price · $0.23 per ml
Price$20.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Calvin Klein Obsession Perfumania Calvin Klein Obsession · Eau de Toilette · 125 ml (4.2 oz) Shipping from the United States $75.95Total price · $0.61 per ml
Price$75.95
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Calvin Klein Obsession The Fragrance Outlet Calvin Klein Obsession · Eau de Toilette · 125 ml (4.2 oz) Shipping from the United States $98.99Total price · $0.79 per ml
Price$98.99
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Everything about Calvin Klein Obsession+

Price & buying

Where is Calvin Klein Obsession 125 ml (4.2 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by FragranceShop for $28.90 total (as of 30.09.2026).
How much is Calvin Klein Obsession 125 ml (4.2 oz) to the United States?+
From $28.90 total price at FragranceShop today. Breakdown: Price $20.95 + Shipping $7.95 = $28.90. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Which size of Calvin Klein Obsession Eau de Toilette is cheapest per ml?+
Cheapest per ml is 200 ml (6.8 oz). Total price divided by ml: 125 ml (4.2 oz): $0.23 per ml · 200 ml (6.8 oz): $0.19 per ml (as of 30.09.2026).
Is the bigger bottle of Calvin Klein Obsession worth it?+
Yes. 200 ml cost $0.19 per ml, 125 ml cost $0.23 per ml. The big bottle is 18 % cheaper per ml (as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for Calvin Klein Obsession 125 ml (4.2 oz)?+
Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

International

In how many countries does perfumeprices compare Calvin Klein Obsession 125 ml (4.2 oz)?+
In 10 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Calvin Klein Obsession a women's or men's fragrance?+
Shops list Calvin Klein Obsession as a men's fragrance.
Which sizes of Calvin Klein Obsession are there?+
Sizes: 30 ml (1.0 oz), 50 ml (1.7 oz), 75 ml (2.5 oz), 125 ml (4.2 oz), 200 ml (6.8 oz). Concentrations: Eau de Parfum, Eau de Toilette.

Shop & shipping

Which shops deliver Calvin Klein Obsession 125 ml (4.2 oz) to the United States?+
FragranceShop (United States), Perfumania (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop: $7.95, free from $50.00; Perfumania: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Calvin Klein Obsession 125 ml (4.2 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 1:12 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop: Price $20.95 + Shipping $7.95 = $28.90.
Best price$28.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.