perfumeprices

Home › Damen › Carolina Herrera › Good Girl Legere Perfume

The lowest total price for Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume 75 ml (2.5 oz) to the United States is $104.95 at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).

Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume 75 ml

Carolina Herrera

Good Girl Legere Perfume

Eau de Parfum · Damen

Concentration
Size

All offers

Total price including shipping to the United States.

Best price
Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume FragranceShop.com Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume · Eau de Parfum · 75 ml (2.5 oz) Shipping from the United States $104.95Total price · $1.40 per ml
Price$104.95
Shipping$0.00
plus sales tax for delivery to New Jersey
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume Perfumania.com Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume · Eau de Parfum · 75 ml (2.5 oz) Shipping from the United States $119.95Total price · $1.60 per ml
Price$119.95
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume The Fragrance Outlet Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume · Eau de Parfum · 75 ml (2.5 oz) Shipping from the United States $139.98Total price · $1.87 per ml
Price$139.98
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Everything about Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume+

Price & buying

How much is Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume 75 ml (2.5 oz) to the United States?+
From $104.95 total price at FragranceShop.com today. Breakdown: Price $104.95 + Shipping $0.00 = $104.95. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Where is Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume 75 ml (2.5 oz) cheapest?+
At FragranceShop.com for $104.95. The most expensive offer is $139.98, so you save $35.03 or 25 % (calculation: ($139.98 − $104.95) / $139.98, as of 30.09.2026).
Do I get cashback when buying Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume 75 ml (2.5 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2.5 % cashback at FragranceShop.com. At the current price of $104.95 that is approx. $2.62. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.

International

In how many countries does perfumeprices compare Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume 75 ml (2.5 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume a women's or men's fragrance?+
Shops list Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume as a women's fragrance.
Which sizes of Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume are there?+
Sizes: 75 ml (2.5 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume 75 ml (2.5 oz) to the United States?+
FragranceShop.com (United States), Perfumania.com (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00; Perfumania.com: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume 75 ml (2.5 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 6:55 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop.com: Price $104.95 + Shipping $0.00 = $104.95.
Best price$104.95
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.