perfumeprices

Home › Men › Cuba › Royal

Cuba Royal 35 ml

Cuba

Royal

Eau de Toilette · Herren

Concentration
Size
100 ml

All offers

Total price delivered to the United States, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.

Best price
Cuba Royal Perfumania Cuba Royal · Eau de Toilette · 35 ml (1.2 oz) Shipping from the United States $11.93Total price · $0.34 per ml
Price$4.98
Shipping$6.95
Total$11.93
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Cuba Royal eCosmetics Cuba Royal · Eau de Toilette · 35 ml (1.2 oz) Shipping from the United States $12.59Total price · $0.36 per ml
Price$5.64
Shipping$6.95
Alaska/Hawaii/Puerto Rico/Postfach/APO-FPO: Pauschale 9,95 USD ohne Gratisgrenze (laut Shop)
Total$12.59
Go to shop Buy with 4 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Cuba Royal FragranceShop Cuba Royal · Eau de Toilette · 35 ml (1.2 oz) Shipping from the United States $12.90Total price · $0.37 per ml
Price$4.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Total$12.90
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Cuba Royal The Fragrance Outlet Cuba Royal · Eau de Toilette · 35 ml (1.2 oz) Shipping from the United States $13.50Total price · $0.39 per ml
Price$6.00
Shipping$7.51
Total$13.50
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

The lowest total price for Cuba Royal 35 ml (1.2 oz) to the United States is $11.93 at Perfumania today (as of 01.10.2026).

Answers at a glance

Where is Cuba Royal 35 ml (1.2 oz) cheapest to the United States? Delivered by Perfumania for $11.93 total (as of 01.10.2026).

Which size of Cuba Royal Eau de Toilette is cheapest per ml? Cheapest per ml is 100 ml (3.4 oz). Total price divided by ml: 35 ml (1.2 oz): $0.34 per ml · 100 ml (3.4 oz): $0.17 per ml (as of 01.10.2026).

Is there a voucher or cashback for Cuba Royal 35 ml (1.2 oz)? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

Everything about Cuba Royal+

Price & buying

Where is Cuba Royal 35 ml (1.2 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by Perfumania for $11.93 total (as of 01.10.2026).
How much is Cuba Royal 35 ml (1.2 oz) to the United States?+
From $11.93 total price at Perfumania today. Breakdown: Price $4.98 + Shipping $6.95 = $11.93. We compared 4 offers (as of 01.10.2026).
Which size of Cuba Royal Eau de Toilette is cheapest per ml?+
Cheapest per ml is 100 ml (3.4 oz). Total price divided by ml: 35 ml (1.2 oz): $0.34 per ml · 100 ml (3.4 oz): $0.17 per ml (as of 01.10.2026).
Is the bigger bottle of Cuba Royal worth it?+
Yes. 100 ml cost $0.17 per ml, 35 ml cost $0.34 per ml. The big bottle is 50.4 % cheaper per ml (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Cuba Royal 35 ml (1.2 oz)?+
Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

International

In how many countries does perfumeprices compare Cuba Royal 35 ml (1.2 oz)?+
In 10 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Cuba Royal a women's or men's fragrance?+
Shops list Cuba Royal as a men's fragrance.
Which sizes of Cuba Royal are there?+
Sizes: 35 ml (1.2 oz), 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Toilette.

Shop & shipping

Which shops deliver Cuba Royal 35 ml (1.2 oz) to the United States?+
Perfumania (United States), eCosmetics (United States), FragranceShop (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
Perfumania: $6.95, free from $59.00; eCosmetics: $6.95, free from $49.00; FragranceShop: $7.95, free from $50.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 01.10.2026).
When were the prices for Cuba Royal 35 ml (1.2 oz) last checked?+
Last on 01.10.2026 at 8:22 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example Perfumania: Price $4.98 + Shipping $6.95 = $11.93.
Best price$11.93
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.