PE
Perfumania.com
Elie Saab Girl Of Now · Eau de Parfum · 90 ml (3.0 oz)
Shipping from the United States
$118.95Total price · $1.32 per ml
Home › Herren › Elie Saab › Girl Of Now
The lowest total price for Elie Saab Girl Of Now 90 ml (3.0 oz) to the United States is $118.95 at Perfumania.com today (as of 30.09.2026).
All offers
Total price including shipping to the United States.
PE
Perfumania.com
Elie Saab Girl Of Now · Eau de Parfum · 90 ml (3.0 oz)
Shipping from the United States
$118.95Total price · $1.32 per ml
FO
The Fragrance Outlet
Elie Saab Girl Of Now · Eau de Parfum · 90 ml (3.0 oz)
Shipping from the United States
$118.99Total price · $1.32 per ml
About Elie Saab Girl Of Now
Elie Saab describes Girl Of Now as a floral gourmand fragrance that explores every facet of almond. We have no confirmed detail on individual top, heart or base notes beyond that, so we stick to these two points. As an Eau de Parfum it holds more fragrance oil than a lighter version, giving it decent staying power. Available in 30, 50 and 90 ml.
The 90 ml bottle is the largest size here rather than the usual 100 ml. The same yardstick still applies when comparing: the price per ml after shipping, not the number on the label.