FS
FragranceShop.com
Jean Paul Gaultier Le Beau · Eau de Toilette · 125 ml (4.2 oz)
Shipping from the United States
$76.95Total price · $0.62 per ml
Home › Herren › Jean Paul Gaultier › Le Beau
The lowest total price for Jean Paul Gaultier Le Beau 125 ml (4.2 oz) to the United States is $76.95 at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).

All offers
Total price including shipping to the United States.
FS
FragranceShop.com
Jean Paul Gaultier Le Beau · Eau de Toilette · 125 ml (4.2 oz)
Shipping from the United States
$76.95Total price · $0.62 per ml
Price$76.95
Shipping$0.00
plus sales tax for delivery to New Jersey
Cashback via Coin7 approx.−$1.92
FO
The Fragrance Outlet
Jean Paul Gaultier Le Beau · Eau de Toilette · 125 ml (4.2 oz)
Shipping from the United States
$133.99Total price · $1.07 per ml
Price$133.99
Shipping$0.00
Cashback via Coin7 approx.−$2.68
Everything about Jean Paul Gaultier Le Beau+
Price & buying
How much is Jean Paul Gaultier Le Beau 125 ml (4.2 oz) to the United States?+
From $76.95 total price at FragranceShop.com today. Breakdown: Price $76.95 + Shipping $0.00 = $76.95. We compared 2 offers (as of 30.09.2026).
Where is Jean Paul Gaultier Le Beau 125 ml (4.2 oz) cheapest?+
At FragranceShop.com for $76.95. The most expensive offer is $133.99, so you save $57.04 or 42.6 % (calculation: ($133.99 − $76.95) / $133.99, as of 30.09.2026).
Which size of Jean Paul Gaultier Le Beau Eau de Toilette is cheapest per ml?+
Cheapest per ml is 125 ml (4.2 oz). Total price divided by ml: 75 ml (2.5 oz): $1.23 per ml · 125 ml (4.2 oz): $0.62 per ml (as of 30.09.2026).
Is the bigger bottle of Jean Paul Gaultier Le Beau worth it?+
Yes. 125 ml cost $0.62 per ml, 75 ml cost $1.23 per ml. The big bottle is 49.8 % cheaper per ml (as of 30.09.2026).
Do I get cashback when buying Jean Paul Gaultier Le Beau 125 ml (4.2 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2.5 % cashback at FragranceShop.com. At the current price of $76.95 that is approx. $1.92. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.
International
In how many countries does perfumeprices compare Jean Paul Gaultier Le Beau 125 ml (4.2 oz)?+
In 28 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.
Fragrance
Is Jean Paul Gaultier Le Beau a women's or men's fragrance?+
Shops list Jean Paul Gaultier Le Beau as a men's fragrance.
Which sizes of Jean Paul Gaultier Le Beau are there?+
Sizes: 75 ml (2.5 oz), 125 ml (4.2 oz). Concentrations: Eau de Toilette.
Shop & shipping
Which shops deliver Jean Paul Gaultier Le Beau 125 ml (4.2 oz) to the United States?+
FragranceShop.com (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Jean Paul Gaultier Le Beau 125 ml (4.2 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 6:55 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop.com: Price $76.95 + Shipping $0.00 = $76.95.